Има ли ли сте проблем с второто забременяване?

  • 1 709
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Вече 2г6м.. правим опити за второ и нищо не става. Аз кроях голями планове- зодия, месец.., защото с първото стана веднага . Исках децата да са с малка разлика, но уви нищо. Първите месеци работихме усилено и целенасочено, но после ми писна и сега караме през просото , ако стане. Правих си разни изследвания и снимки - всичко е идеално. Някой имал ли е проблем с второто забременяване и колко време ви отне? Имало ли е медицински проблем? То май скоро ще ми мине мерака изобщо ooooh! Ако не друго се оплаках!

# 1
  • Мнения: 3 154
Лео, тук повечето момичета опитват за първо детенце, а и след като въпроса ти е насочен към вече забременелите втори път мисля, че в "Майки" ще получиш повече отговори.

Желая ти успех! Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 7 474
Благодаря ти за преместването.Не бях сигурна къде да пиша по въпроса!  bouquet

# 3
  • Мнения: 3 537
 С първото забременях непланирано, бях на16г. , решихме да нямаме друго, но мина време , завърших училище , купихме си жилище, кола и след 12 г. решихме да имаме още едно- стана от раз.

# 4
  • Мнения: 1 393
И двата пъти забременях от раз.Решаваме и правиме    chef

# 5
  • Мнения: 27 524
С първото забременях непланирано, бях на16г. , решихме да нямаме друго, но мина време , завърших училище , купихме си жилище, кола и след 12 г. решихме да имаме още едно- стана от раз.

НА 16???Браво,много смелост се иска да родиш на 16,беше ли ти трудно?  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 3 537
НЕ, беше лесно раждане, но трудното беше после и особено като се съчетае с училище.Добре че бяха бабите и да е жива и здрава моята баба ,задето ми гледаше детето за да мога да завърша училище. Praynig

# 7
  • Мнения: 3 042
Първият път забременях от 2м,  направих спонтанен аборт. Следващите  2 пъти забременявах веднага,когато решихме/ още през 1м/.

# 8
  • Мнения: 1 564
И двата пъти забременях от раз... Thinking

# 9
  • Мнения: 4 418
Понеже бях решила,че едно дете ще имам ми трябваше време да реша и така минаха 8 г.Но стана от раз.Бях се притеснила,че след толкава време ще е трудничко паки не сме на по 20 години,ама то стана от раз..
Моя съвет е да си вземеш тест за овулация...
Успех!

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
По скоро с първото.Не стана от раз както бях очаквала.Притесних се доста защото имаме доста приятели които нямат деца.Като не забременях първият месец започнах веднага да си меря температурата за да видя имам ли овулация. Като видях че имам се успокоих и след още 4 месеца стана. baby_neutral  Вторият път стана от раз.

# 11
  • Мнения: 307
И двата пъти забременях от раз... Thinking
Аз също.

# 12
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Leo, при мен беше същото като при теб. Първото се получи след 4 месеца опити, но второто - 2г и 5м приблизително. Само дето не съм си правила никакви изследвания за причината. Аз го отдавах на това, че работата ми изсмукваше нервите и здравето, накрая напуснах. Не, че се получи веднага, но поне се успокоих. В крайна сметка ги нацелихме в един месец, но различни зодии Sunglasses
Успокой се, не мисли само за това и ще стане! УСПЕХ newsm10

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 709
И ние сме от проблемните - първия път стана лесно, от въздуха. Но малката я правихме 6 месеца. Схеми, пози, та така, та иначе - не ставаше. Предпоследния месец дори ми беше закъсняло с цяла седмица и когато ми дойде ми стана много криво. Тогава се ядосах и казах на мъжО: "Не ме питай повече кога трябва да ми дойде, аз ще забравя на коя дата ми идва и ако стане - стане. Ако ли не - здраве да е!" На следващия месец бях вече бременна. Тогава 6м. ми се видяха много време, но явно има и по-тежки случаи.
Смятам, че Ели Тотева е права - ако работата ти те изтощава и напрежението около теб е голямо, то наистина ще е трудно. А и мисля, че забременяването не трябва да бъде като фикс идея - на всяка цена. Сигурно ти е трудно след толкова дълго време на бебеправене, но може би и ти трябва да забравиш кога трябва да ти идва и да се успокоиш.
Стискам ти палци и ти желая скоро да се похвалиш за две чертички!   bouquet  bouquet  bouquet

# 14
  • Мнения: 959
Да,3 години мъки,и когато вече се бях отказала взе,че стана случайно.Стискам палци да стане и при вас Praynig

Общи условия

Активация на акаунт