Едно въпросче.......

  • 829
  • 6
  •   1
Отговори
Та значи,взимам противозачатъчни и знам че вероятността да се забременее е много малко вероятна,но..... newsm78 ако се случи ....... Naughty !!!Мисълта ми е такава...ще имам ли цикъл когато прекъсвам по седем дни хапчетата,или не?Ако си направя тест,взимайки хапчетата ще бъде ли той точен?Извинявам се за въпроса,но за пръв път пия противозачатъчни и не съм много наясно!!! Embarassed Благодаря на тези които ще ми отговорят!

# 1
  • София
  • Мнения: 39 713
Да, ще си имаш цикъл. Цикълът обикновено идва на 2-3 ден от повичката (7дневната). Хапчетата си ги продължаваш след тази почивка от една седмица, независимо дали ти е спрял цикъла.

# 2
  • Мнения: 1 382
Да, ще си имаш цикъл. Цикълът обикновено идва на 2-3 ден от повичката (7дневната). Хапчетата си ги продължаваш след тази почивка от една седмица, независимо дали ти е спрял цикъла.
Правилно  Peace

# 3
Да, ще си имаш цикъл. Цикълът обикновено идва на 2-3 ден от повичката (7дневната). Хапчетата си ги продължаваш след тази почивка от една седмица, независимо дали ти е спрял цикъла.
Да но мисълта ми беше ако има бременност ще има ли цикъл?

# 4
  • София
  • Мнения: 39 713
Ако си ременна не. Разбира се ако не е цветна бременност.
При редовен прием на противозачатъчни процента за забременяване е минимален.

# 5
  • Мнения: 154
Напълно съм съгласна с  AnMary  Peace

# 6
  • varna
  • Мнения: 404
ima goliama veroiatnost da ima6 karvene ako si bremenna i vzema6 protivoza4ata4ni!no veroiatnostta ot zabremeniavane e mnogo malka,taka 4e po-spokoino go davai

Общи условия

Активация на акаунт