Страх

  • 566
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 388
Моля  ви да ми дадете съвет.
Преди две седмици, малката се уплаши от шум на бормашина.Случи се докато спеше на обяд,точно под детското креватче.Мислех,че ще и мине,но положението е направо страшно.Стряска се,пищи,плаче,трепери,направо ще й искочи сърчицето.Днес докато изпращахме каката на у-ще(бях я гушнала)само казах чао,няма да ви казвам как подскочи.И пак трепери.
Какво да направя,на лекар ли да я водя?Вярвате ли в баене и леене на коршум?
Предварително ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 140
Според мен е хубаво да и се лее куршум,но и лекар да я види не е зле.до колкото съм чувала има и хомеопатия за стреса.
Успех Hug и дано #2gunfire #2gunfireстраха

# 2
  • Мнения: 3 537
С хомеопатия само.

# 3
  • Мнения: 1 493
Опитай и с двете, дано по-бързо се оправите ! Щом е за детето, трябва да се направи всичко възможно, дори и бабешки "девитини", стига да не вредят ! Успех !

# 4
  • Мнения: 5 877
Заведи я долу при съседа да види бормашината и да разбере какво я е уплашило. Обясни й защо е била включена, че стената е много здрава и трудно се пробива дупка.
И измисли после някаква глупост от рода на това, че съседът е продал бормашината и си е купил локум, да речем.

Ането се беше панирала от кукерските маски в картинната галерия, сто приказки изприказвах да я успокоя, накрая баща й реши въпроса, като й каза, че махнали маските и сложили на тяхно място чинии  Crazy Кой знае защо това реши въпроса.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 677
Ellis,съжалявам за притесненията,които имате.Но аз бих те посъветвала да не ходите по баячки и врачки-това е дяволска работа!По-добре се помоли Бог да успокои  дъщеричката ти и да помага на всички ви.

С уважение Теди Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 39 747
Аз за съжаление не разчитам на него.

Елис консултирай се с педиатъра, какво може да ти препоръча. И на леене на куршуми не вярвам, но ако искаш опитай.

# 7
  • Мнения: 388
Благодаря ви момичета.
По принцип вярвам в уроки и всякакви лоши работи,точно за това ме е страх да отида.Ами ако нещо обърка бабата?
Ще пробвам с педиатърката и хомеопатия за сега.   bouquet

# 8
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Заведи я долу при съседа да види бормашината и да разбере какво я е уплашило. Обясни й защо е била включена, че стената е много здрава и трудно се пробива дупка.
И измисли после някаква глупост от рода на това, че съседът е продал бормашината и си е купил локум, да речем.

 smile3501 smile3525

Да...покажи и...обясни и....премахни причината за страха...

Ако ставаше с леена на куршум, щяха да го правят в болниците.

Общи условия

Активация на акаунт