Проходилка

  • 760
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Препоръчайте ми марка проходилка която да нее скъпа, и от каде мога да си я купя в Пловдив

# 1
  • Мнения: 1 059
Ами доколкото знам склада на чиполино е в пловдив, тяхните мисле че не са много скъпи. Насата беше на бертони и беше за около 25 лв и ми вършеше добра работа.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Най-добре виж в по-големите магазини като Хиполенд и Вис Виталися или пък в склада на Чиполино. Ние взехме на Чиполино колата, но почти не сме я ползвали, та и аз си мисля, че няма смисъл от скъпи проходилки (колата беше 55 лв).

# 3
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
В събота ще търся и аз из Пловдив проходилка. Чакай отговор в неделя.

# 4
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Вис Виталис има доста модели  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 5 289
Нашата я купихме по случайност от Илиенци за 25лв,супер здрава е,малка е не е широка като едни като фотьойли.Смятам,че колкото е по-малка толкова по удобна е на детето,моя приятелка си купи проходилка за 65лв,скъса се плата на седалката,а детенцето й като дойде вкъщи много се кефи на нашата.

# 6
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Нашата я купихме по случайност от Илиенци за 25лв,супер здрава е,малка е не е широка като едни като фотьойли.Смятам,че колкото е по-малка толкова по удобна е на детето,моя приятелка си купи проходилка за 65лв,скъса се плата на седалката,а детенцето й като дойде вкъщи много се кефи на нашата.



Колкото по-тясна, толкова по-нестабилна, моята е широка и никога не се е обръщала

# 7
  • Мнения: 607
Аз ползвах на Бертони и съм доволна.

# 8
Нашата проходилка е на Чиполино и сме много,много доволни. Малчо е на нея от три месеца и я блъска из цялата къща, а на нея поне за сега нищо й няма.

# 9
Аз пък знам че колкото повече колелца има толкова е по стабилна

# 10
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз пък знам че колкото повече колелца има толкова е по стабилна


Ако ще и 100 колелца да има, като не и е широка основата отдолу, при първото навеждане на бебето настрани, проходилката ще се преобърне

Общи условия

Активация на акаунт