Какъв чай?

  • 2 191
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 266
Ние сме на смесено хранене,кърма/АМ =50/50.Трябва ли да давам чай и ако да,то какъв?
ще се радвам да споделите опит и препоръки. Hug

# 1
  • Мнения: 27 524
Според мен не.За какво чай?АМ и кърма са достатъчни!  Peace

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ако бебчето има силни колики, можеш му даваш по малко чайче през ноща, ако е неспокойно, но иначе ако е заради самата течност, няма смисъл, понеже то си приема достатъчно с млякото, и само ще му натовариш стомахчето излишно

# 3
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз не съм давала чай; бях купила един против колики на ХИП, но малкият така и не го пие и сега

# 4
  • София
  • Мнения: 15 218
Моето бебе не искаше да пие чай. Бях купила чая на Хип против колики, но не го хареса и не го пи. Добре, че проклетите колики не се появиха.
После чай започнах да правя едва с попарата.

# 5
  • Мнения: 3 537
Да,с чайчета на Хип пробвай,те са хубави.

# 6
  • Мнения: 3 861
Калоян започна да пие много рано чай, беше на 3 седмици. Много хареса чайовете на Хип и до 1 годинка всеки ден изпиваще по 1 шише поне, понякога и повече. Не си спомням с какъв започнахме, но най много пиеше този против колкиките, а може и той да е бил. При всички положения ако детето харесва и обича чайове, адвай, хубаво е да приема течности Wink

# 7
  • Мнения: 1 237
Започнах с чайове против колики - Бебезан и на Блевит.След това започна да пие и от пакетчета,но доста по-слаб,отколкото за нас.Не е задължително да пие чай,но ако на детето му  харесва,защо не.

# 8
АЗ САМ ДОВОЛНА ОТ HIPP- НО НЕ ТОЯ ЗА КОЛИКИТЕ-ПЛОДОВИЯ-НИЕ МНОГО
ГО ПИЕМ- ХЪБАВО Е ДА СЕ ПРИЕМАТ ТЕЧНОСТИ, ТЕ СЕ ОТДЕЛЯТ ПОСЛЕ БЪРЗО
ОТ ОРГАНИЗМА Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 5 299
Аз пробвах и с купен на Хип, и с домашно приготвен от семена от копър. Малката не ги пиеше особено. Ако беб4ето няма колики - няма смисъл да даваш чай - кърмата е достатъ4на.

# 10
  • Мнения: 4 406
няма лошо да опиташ- но не в големи количества. чаят на Хип е подходаш

Общи условия

Активация на акаунт