Кога ще проходи истински

  • 524
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 315
Мами, моя Ицко от 2 дена се държи за 1 прустче мое и ходи. Това не е проохождане според мен понеже не е отлкова стабилен , за да ходи сам , а и го  е страх да се пусне.Всички ми казват, че това означава , че съвсем скоро ще си имаме ходещи крачета. Не зная дали ще е така. Споделете вашите деца, след такива крачки колко време след това направиха първите си самостоятелни крачки?
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 2 271
Моята е малка за ходене още.Но имам няколко приятелки с по-голями дечица.И от наблюденията ми-за 2-3 седмици след този етап(дори едно и след седмица) започнаха сами да правят стъпки.

# 2
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Георги на 9,5 месеца се държеше така за едно пръстче и на 10 проходи сам, но при всяко дете е различно. На една приятелка детето няколко месеца не посмя да се пусне и тръгна сам на 1г и 4-5 месеца.

# 3
  • Мнения: 8 505
Първите стъпки сам ще направи наистина скоро,а ще проходи след още месец-два.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Ние на седем месеца започнахме да ходим държейки ме за ръката.На десет за пръстче а чак сега на 1 година и 2 месеца се пусна и тръгна сам.Като от време на време пак ме търси.Е той започна да се пуска преди ден два такса че му е простено Hug

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Първите стъпки сам ще направи наистина скоро,а ще проходи след още месец-два.
Peace

# 6
Вълнуващи моменти Simple Smile
Няма правило, сигурно скоро ще проходи и само бебочето. Ама не бързай много, то като усети, че е готово само ще си тръгне. Може после да искаш да си като преди - все да е с теб.

# 7
  • Мнения: 1 382
Племенницата ми проходи на 11 месеца,като преди това от 10-я ходеше само на пръстче.Предполагам,че скоро и вие ще си имате ходещо бебче  Peace.Месец,месец и нещо

# 8
  • София
  • Мнения: 1 315
Само да се похваля,месец и 2 дни, след като пуснах тази тема, Ицко проходи наистина. Ето го отговора на моя въпрос Simple Smile От Лазаров ден мойто злато ходи само, бръмчи с устенца и си пляска сам с ръчички  Hug толкова съм щастлива  Hug

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Само да се похваля,месец и 2 дни, след като пуснах тази тема, Ицко проходи наистина. Ето го отговора на моя въпрос Simple Smile От Лазаров ден мойто злато ходи само, бръмчи с устенца и си пляска сам с ръчички  Hug толкова съм щастлива  Hug

Ами честити ви краченца. И, както казват на младите шофьори, "лека и безаварийна" /разбирай "без асфалтови екземи" Grinning

# 10
  • Мнения: 4 187
Това е много индивидуално, никой не може да ти каже с точност  Grinning. Ще проходи тогава , когато се почувства готов, може да е след седмица, две , месец.......



Честито прохождане   bouquet. Оказа се по- скоро от колкото сме предвидили всички  Mr. Green!

# 11
  • София
  • Мнения: 1 315
Искам да се похваля на целия свят  Hug Благодаря ви на всички за добрите думи! Hug

# 12
  • Мнения: 1 446
Честито! newsm68 Сега здрав кръст и удобни обувки. Hug

Общи условия

Активация на акаунт