oтказва да се храни

  • 403
  • 5
  •   1
Отговори
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
така сме близо от месец.първо си махна едното хранене и си направи интервал от 4часа.сега от няколко дни съм се видяла в чудо.всяко хранене е просто кошмар.само като й сложа бибата в устата започва да я бута.в повечето случай успявам след половин час да я накарам да яде.но и доста пъти хвърлям ам защото има годност час след приготвянето му.тази сутрин след час мъки се отказах и дадах половин бурканче плодово.иначе е много жизнено и засмяно дете.утре сме на консултация но педито е толкова умотана че със сигурност нищо няма да каже #Crazy

# 1
  • Мнения: 7 640
оо, ние от месец-два сме все така. Разреди интервалите и се надявай да отмене периодът по-скоро Hug

# 2
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
много окуражаващо newsm45

# 3
  • Мнения: 4 068
Мдам. явно всички имат такъв период. Аз що мляко съм хварлила не е истина. При кърмачетата това се нарича кърмаческа стачка доколкото знам. Явно обаче и при изкуствено хранените деца има такъв период. Стискай зъби, зареди се с нерви и чакай да отмине. Друго не виждам какво да те посъветвам.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Моят син е така от както е навършил годинка!Направо съм се побъркала Sad
Сега се залъгваме на компа и хапва,но по малколДавала съм и разни сиропи за разяждане,но се си е тая.
Дано се разядете и да нямате проблем. Hug

# 5
  • Мнения: 4 915
Като почне да бута лъжицата, не настоявай. Възможно е да е т.нар. "кърмаческа стачка".

Предложи отново след половин час.

Изчакай да не е сънливо или кисело детето, да е в добро настроение.

Прави по по-малко количество АМ, за да не го хвърляш.

Опитай да даваш с лъжичка.

Ако пие много вода/чай, ограничи количеството, за да не се пълни коремчето.

Общи условия

Активация на акаунт