А в Бургас има ли такова чудо?

  • 316
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Здравейте, момичета!

Знае ли някоя мама за добър педиатър в Бургас (който да не е и личен лекар), който подкрепя кърменето и късното захранване? Препоръчайте ми някой, защото не съм доволна от нашата педка (да не цитирам имена) поради следните причини:
 
  1.когато към края на първи месец забелязах някакво бяло налепче по езичето на бебо, обадих й се да питам дали може да е млечница, но тя каза "не, това е налеп от кърмата"; повярвах й, в резултат на което след около седмица имаше не само налепче на бебе в устичката,  а и мама адски я боляха зърната. Пак се обадих да питам за млечница, дали може да се прехвърли от бебе на мене(предварително бях чела какво е и че може и на гърдите на мама да мине), а този път отговора беше - да, бебе има млечница и да го мажа с дактарин, но е абсурд да имам и аз; мене ме боляло, защото бебе вече сучело по-силно, по-голямо било и затуй . Мазах бебе с дактарин, а себе си ден-два с гармастан - резултат нулев, или по-скоро отрицателен, болката стана още по-гадна. Не издържах и се оклепах и аз с дактарин и всичко се оправи.
  2. обадих й се, за да я питам в колко часа да отидем за ДТК днес, а тя ми се развика "ами от 13 до 15 е консултацията всеки понеделник!", след което аз й направи забележка за тона, а тя каза че така ми се е сторило, не ми била викала и ми затвори телефона, а исках да я питам и други неща! Close

Е това е, оплаках се. Сега чакам препоръки за някой, който не крещи на пациентите си + гореспоменатите "изисквания" Simple Smile.

Благодаря предварително! Hug

# 1
  • Мнения: 648
Кажи кой ти е педи?
Аз съм при д-р Ганчева, тя е педи и джипи, но аз съм доволна Hug

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Аз съм при Попова,но не съм забелязала да е за късното захранване/аз съм ,но тя не знае/.Иначе съм доволна.Даже бих казала,че завсеки проблем ми изписва по нещичко,но също дава и съвети за билкови промивки.

Общи условия

Активация на акаунт