Кога започнахте да си извеждате новородените бебоци?

  • 2 529
  • 35
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 952
Времето се случи много хубаво този месец. Ние сме на три седмици и вече направихме няколко разходки по обяд.

Сега ме удари на съвест и се чудя дали не ни е рано за извеждане?
Споделете вие от кога започнахте да излизате с бебешорите?

# 1
  • Мнения: 1 517
на 14-ят ден и от тогава нон стоп ако можех и веднага щях да го изведа но беше студеничко.Времето е страхотно извеждай го без притеснения колкото и гаден да е въздуха на бебетата им влиае добре

# 2
  • Мнения: 2 006
Моята маймунка е септемврийско бебе и на втория ден (деня на исписването)беше навън Grinning Ако е хубаво времето и не духа "зловещ"вятър,не виждам проблем Grinning Бебоците много оби4ат да спят на въздух Grinning

# 3
  • Мнения: 2 452
И аз извеждах дъщеря си от самото начало. Тя е родена през октомври и всеки ден, дори и в най-студената зима бяхме навън за 1-2 часа. Докато не я ваксинираха не я водех сред много хора, просто разходки по улицата. Обличах си я добре и си я разхождах.
Между другото, когато моя позната финландка е раждала (детето и ми е връстница), са им препоръчвали да извеждат децата ЗАДЪЛЖИТЕЛНО на въздух между 4 и 6 часа независимо от температурите, а там понякога стига до -25.

# 4
  • Мнения: 1 517
Цитат на: Laura
е  на въздух между 4 и 6 часа независимо от температурите, а там понякога стига до -25.

майкооо и после да мине някой с чук и глето да ме разбие

# 5
  • Мнения: 3 153
Ние сме навън от 10-ия ден:) Добре, че имаме мноооо дълго циганско лято!!!! Сега сме навън по 5-6 часа и се моля да е топло още доста време!

# 6
  • Мнения: 2 006
Цитат на: karla
Цитат на: Laura
е  на въздух между 4 и 6 часа независимо от температурите, а там понякога стига до -25.

майкооо и после да мине някой с чук и глето да ме разбие
Хихи,тебе да,ама на бебока му е екстра Grinning

# 7
  • Мнения: 1 734
Аз изчаках седмица и започнах да извеждам Боби всеки ден. Той е раждан през май, така че цялото лято го прекарахме по пейките в парковете. Сега ако не го изведа един ден, той просто полудява. Не знам какво ще правим през зимата Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 1 194
Като стана бебка на 2 седмици и започнахме направо да си стоим в парка около час, тоест нямаше подготвителен период-5 минути , 10 минути и дрън-дрън както опяваше майка ми. Много добре и понесе, тя е юнско бебе. Дежа педиатъра се скара че още по-рано не сшме започнали. Спокойно-ако е хубаво времето и на бебо му е добре-въздухът може да му е само от полза-няма защо да ти е съвестно. Ти ако питаш бабите до 40 ден не трябва да го извеждаш-ама била е тая едно време!

# 9
  • Мнения: 390
На 14 - я ден. Не я извеждам на разходка само когато вали.

# 10
  • София
  • Мнения: 15 215
На 14-тия ден. първия ден за 5 минути (то беше повече свляне и качване на количката, отколкото разходка, но карай.... Grinning ), на следващия за 10, след това за 20, на 4-тия-за половин час и от 5-тия нататък-колкото ни душа искаше Grinning

# 11
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Moiat bebko go izkarah na 5 den,ne go izkarah po rano,zastoto ne mozeh da hodia.

# 12
  • София
  • Мнения: 39 761
Ние започнахме да излизаме може би към 1м и нещо, понеже щерка ми е февруарско бебе. Но затова пък се печахме на слънце на балкона ... по схема дадена от лекарката. Wink

# 13
  • Мнения: 278
И ние от 1-вата седмица - като ни изписаха на другия ден купихме количката и се започна едно хойканееее Laughing . Нямаше схема, още първия път стояхме 2 часа Simple Smile

# 14
  • Мнения: X
На две седмици - роди се септември и както сама казваш времето е мн хубаво, та е направо грехота да я държа вкъщи  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт