Количките на MAG ENGLAND

  • 24 092
  • 27
  •   1
Отговори
  • в стаята
  • Мнения: 469
Какво ще кажете за количките на MAG ENGLAND и коя от тях ще ми препоръчате.
Бебчето ще се роди началото на юни трябва ли да взема комбинирана?
Благодаря! Grinning

# 1
  • Мнения: 1 059
Аз лично не съм ползвала магове, но от приятели знам че са много удобни. Дори мисля че са по-лики и от комбонирзните на чиполино. Най разпостранения маг тука е принцес.

# 2
  • някъде
  • Мнения: 4 955
И на мен ми харесват, но ние май ще се спрем на Имола на Бертони-много е лека. На Чиполино също ми харесват. Тези на Маг съм чула че са здрави и удобни, но малко тежички.

# 3
  • Мнения: 17 407
Какво ще кажете за количките на MAG ENGLAND и коя от тях ще ми препоръчате.
Бебчето ще се роди началото на юни трябва ли да взема комбинирана?
Благодаря! Grinning

Тъй като бебето ще с ероди през лятото, можеш да си купиш Фламинго:
http://www.shtarkel.com/m6.html

# 4
  • Мнения: 643
Да ти кажа не съм чула някой да се оплаква от тях, така че явно наистина са добри тези колички. Повечето ми приятелки ползват принцес, и мисля, че тя ще ти е удобна. не е толкова тежка, за разлика от другите комбинирани, дават я 9,5 кг. newsm78

# 5
  • Мнения: 5 790
Аз имам Маг Ингланд Принцес и съм много доволна от нея, особено когато Вики беше съвсем малка. Количката е много удобна, лесно се кара, през снега и разбитите улици е много проходима. Проблемът дойде по-късно, когато тя понатежа, а ние нямаме асаньор. Оказа се, че количка и бебе мама не може да вдига по стълбите. Ако имате асансьор, няма да имаш този проблем. Другият й проблем е, че когато дръжката се обърне от задната страна, т.е бебето да гледа напред, количката се управлява много трудно и не е вече никак маневрена. Другият ми проблем се оказа, че когато Вики стана на 1 год. и  1-2 месеца започна да се изправя в нея, като стъпва на стъпалото под крачетата и да се навежда напред, но пък тя колани не търпи. Но като цяло, това е доста хубава и здрава количка, махат й се гумите и се мият лесно, събира се и сгъната в багажника на малката ми кола.

# 6
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ползвам стандартния Принцес. Много съм доволна, особено в снега, по стръмните улици, не количка ами танк-превзема всичко. Нося я по-стълби и не ми тежи.
Добър избор!

# 7
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 742
Аз имам такава и съм много доволна става в зимен и летен вариянт може да се пере цялата и то в пералнята за улеснение.

# 8
  • Мнения: 667
Никакви забележки, перфектно изпълнение. Имаме Принцес рол, кумовете имат също. Нямаме никакви оплаквания. Категорично е няколко класи над подобния комбиниран вариант на Чиполино. Особено както нашия бебо вече е 12 кг трудно би се събрал в друга.

Тъй като бебето ще с ероди през лятото, можеш да си купиш Фламинго:
http://www.shtarkel.com/m6.html
Но как си представяш новородено дете в не-комбинирана количка? Не ми се струва логично. Синът ми е роден пролетта, но когато започнахме да излизаме вече беше лято. При всички положения комбинираната количка е по-добрия вариант.

Последна редакция: ср, 22 мар 2006, 11:37 от SafeHeaven

# 9
  • Мнения: 17 407


Тъй като бебето ще с ероди през лятото, можеш да си купиш Фламинго:
http://www.shtarkel.com/m6.html
Но как си представяш новородено дете в не-комбинирана количка? Не ми се струва логично. Синът ми е роден пролетта, но когато започнахме да излизаме вече беше лято. При всички положения комбинираната количка е по-добрия вариант.

Чак пък нелогично newsm78  ФЛаминго-то е много по- лека от комбинираните, има 3 положения на гръбчето. Подходяща е за новородено, затова я препоръчвам Peace

# 10
  • Мнения: 346
Имахме Маг Хайлендер....Не съм очарована. Тежка и неудобна. проходима, но много трудно маневрена. Изкарахме 4 месеца и я сменихме. Моя съвет е ПРЕДНИ ВЪРТЯЩИ СЕ КОЛЕЛЕТА Peace (и за триолките важи)!!! ...Ако колкото до комбинираните колички - изобщо не са задължителни за новородени летни бебчета. Стига да има най-легнало положение на гръбчето - не ти трябва зимен кош!Ето ти един приемлив вариант ако държиш на МАГ ИНГЛАНД:
http://www.shtarkel.com/m1.html
Успех в избора   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 427
Имаме модел принцес и сме много доволни!Не е тежка-поне в сравнение с останалите колички,които сме гледали!Маневрена е,сгъва се лесно,текстилните части се свалят  и се перат в пералня,гумите също се свалят за да се мият,лесно се поддържа.Като съотношение цена-качество е най-доброто към момента на пазара!

# 12
  • Мнения: 684
quote author=Венера link=topic=83709.msg1489501#msg1489501 date=1143031643]
Тъй като бебето ще с ероди през лятото, можеш да си купиш Фламинго:
http://www.shtarkel.com/m6.html
Но как си представяш новородено дете в не-комбинирана количка? Не ми се струва логично. Синът ми е роден пролетта, но когато започнахме да излизаме вече беше лято. При всички положения комбинираната количка е по-добрия вариант.

Чак пък нелогично newsm78  ФЛаминго-то е много по- лека от комбинираните, има 3 положения на гръбчето. Подходяща е за новородено, затова я препоръчвам Peace
[/quote]
Е тя тази не става напълно легнала-точно това и е недостатъка за много малко бебе Naughty
Не заблуждавайте бъдещите майки и без друго има много неща за които да се чудят какви да са!Трябва си комбинирана количка, а не е нужно да е тежка ,вече има и много леки такива!За жалост обаче са много скъпи![

# 13
  • Мнения: 346

Не заблуждавайте бъдещите майки и без друго има много неща за които да се чудят какви да са!Трябва си комбинирана количка, а не е нужно да е тежка ,вече има и много леки такива!За жалост обаче са много скъпи![
Не мисля, че някой тук има за цел да заблуждава когото и да било. Просто всеки има право на мнение, нали за това е форум Thinking. Не е възпитано да налагаш своето и да не зачиташ чуждите Naughty!
В крайна сметка автора на темата може сам да прецени + и - на това, което го интересува...или се лъжа newsm78

# 14
  • Мнения: 684
Не съм искала никога да обидя-извинявам се ако някой го е разбрал така.Да, за това са форумите и точно затова направих коментар и аз.А що се отнася до това "всеки сам може да си прецени"не съм съгласна!Една жена нямаща опит в купуването на колички и гледането на деца не може "да си прецени"че тази количка не става за новородено, или може би не съм права???Ако се замислим сме си купили доста неща които не са най-функционалните и удобни newsm78Просто целта ми е да спестя това на тази бъдеща майка в случая!!!

Общи условия

Активация на акаунт