Моля да ми помогнете

  • 796
  • 12
  •   1
Отговори
Много ви моля да ми помогнете с информация за един продукт. Продукта е бебешки парфюм с марка Kaloo. Видях реклама за този продукт в едно женско списание (не му помня името) и ми стана интересно. Прочетох на оригиналния френски сайт за този парфюм-че е много хубав подарък за бебчета. Но никъде не мога да го анмеря в София. Моля ви да ми кажете дали сте го виждали някъде и къде - и дали наиситна е подходящ подарък за бебета.
Много ви благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 8 505
Дали парфюм е подходящ подарък не мога да преценя.Мога да кажа само,че не бих ползвала за дъщеря си.Този въпросния не съм го виждала,дори чувала.Виждала съм бебешки парфюм (или тоалетна вода беше) на Клоран-това в случай,че не можеш да откриеш първия,а си решила да е парфюм.

# 2
  • Мнения: 2 100
аз на Мустела съм виждала и мирисала бебешки парфюм
хареса ми като за бебешки миризмата-според мен е по-скоро за дете на 4-8 год обаче

# 3
  • София
  • Мнения: 1 444
На ИвРоше съм имала бебешки парфюм, подари го на детето ми една французойка преди години.Страхотен аромат беше, без грам алкохол в него, абсолютно безвреден за кожата, а ухаеше прекрасно.Използвах го докрай с огромно удоволствие и на детето нищо му нямаше, хем е алергична и с много проблемна кожа.Пръсках и върху дрешките, тъй като аромата беше изключително траен.В Б-я не съм срещала подобно нещо, въпреки че като свърши търсих специално.

# 4
  • Мнения: 583
прочетох, че го има в м-ните на кореком на леге и калоян, а също и в lapin house на витошка.

# 5
Много благодаря на всички:)))

# 6
  • Мнения: 1 393
Ние си ползваме на Клоран и съм много доволна  Peace

# 7
  • някъде
  • Мнения: 4 955
А защо му е на едно бебче парфюм- те и без това си миришат много сладко ??? newsm78

# 8
  • Sofiq
  • Мнения: 192
А защо изобщо да обърквате бебето с изкуствени аромати?
За него е важеа миризмата на мама, на тати, на млякото и т. н., а как ще ги  усети като наоколо му е само натрапващата се миризма на някакъв парфюм, та дори да е най-марковия и добър и безвреден.
Нали трябва да изучава света със всичките си сетива? Защо тогавва да притъпяваме един от тях, като му правим "завеса"?

# 9
  • Мнения: 10 758
Не съм чувала за бебешки парфюм.На същото мнение съм като didi_81 .

# 10
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
А защо му е на едно бебче парфюм- те и без това си миришат много сладко ??? newsm78

 Peace И аз това мисля.

# 11
  • Мнения: 7 640
А защо му е на едно бебче парфюм- те и без това си миришат много сладко ??? newsm78
айде де?

# 12
  • някъде
  • Мнения: 4 955
А защо му е на едно бебче парфюм- те и без това си миришат много сладко ??? newsm78
айде де?
Е, нямам предвид смяната на памперса- това е изключение!  Wink Joy

Общи условия

Активация на акаунт