моля за мнения за д-р Уалид - гинеколог Варна

  • 16 852
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 564
моля мнение за д-р Уалид - търсячката ми не работи , ако имате под ръка може и да ме насочите към стари теми
пускам темата и тук заради по голямата посещаемост

# 1
  • Мнения: 13 512
Какво точно те интересува за него?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Има много пациенти,следователно би трябвало да е добър лекар.Всичките ми приятелки ходят при него

# 3
  • Варна
  • Мнения: 617
Моето мнение е противоречиво. През 2003 забременях и в 7г.с прокървих.Изписаха ми Дуфастон, но аз посетих за мое успокоение Д-р Уалид, който ми каза, че плода няма сърдечна дейност и трябва да се махне колкото се може по-бързо. Преди да се реша посетих и АГ болница където за съжаление потвърдиха това. Аборта ми го направи Уалид и съм много доволна от бързината и упойката, но факта че не ми направи никакви изследвания ме шокира. Въпреки всичко аз реших, че когато пак забременея ще раждам при него. След няколко месеца вече отново бременна се регистрирах в кабинета му и той ме увери, че при нужда е насреща. За беда след 2 седмици получих кръвоизлив, обадих му се а той каза че има спешен кабинет и да ида там. Държа се ужасно нелюбезно. за щастие в АГ спасиха бебенцето ми и благодарение на друг лекар сега съм толкова щастлива. А Уалид има много пациенти , но болшинството са от малцинствата (нищо лично) които нямат здравни осигуровки и няма как да си направят изследвания. Осен това слагал някакви измислени спирали, като конците умишлено се изрязват доста късо и при махане се прави кюртаж, който е по-скъп....

# 4
  • Мнения: 5 241
Добър бил на абортите. Аз лично не бих отишла при него, при условие, че в града има многооо добри лекари.

# 5
  • Мнения: 1 629
Той беше на смяна в Окръжна при моето раждане. Беше неотлъчно до мен докато раждах, без да съм го познавала предварително и без да съм заплащала нищо! Свърши си работата човекът, с най-добри чувства съм към него  bouquet

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Предпочитам при друг специалист да ходя, прекалено е комерсиален Уалид, нещо не ми е в петолинието. Преди години го посещавах редовно, щото ми беше наблизо, вършеше работа, обаче се изложи като забременях с Мая, щото ме убеждаваше, че ембриона е на 2 месеца и няма сърдечна дейност, трябвало кюртаж, а бременността ми беше в първите седмици и потърсих друг доктор... След 2 седмици се чу сърдечна дейност и работата привърши с щастлив край - бебе Май... Та явно дава отклонения и не ща да го чувам вече.
АБорти прави масово  и кадърно, но не съм чувала никакви впечатления като акушер как се справя.
Обаче много е алчен, не го ща!

Общи условия

Активация на акаунт