Чувствате ли се красива ?

  • 3 138
  • 101
  •   1
Отговори
  • Мнения: 292
За себе си мога да кажа , че има дребни елементи които не харесвам в себе си ,но те трудно биха били причина да не се чувствам красива  пък и красотата на човек не е само физика?! Вие сте Wink

# 1
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Че кой няма несъвършенства разни и разнообразни?  Mr. Green
Важното е да се харесваш и обичаш.
Чувствам се красива, макар, че има и дни, в които се чувствам като нещо, изпълзяло след буря от гнил пън.  hahaha

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
ту тъй, ту иначе...женска му работа hahaha

# 3
  • Мнения: 6 155
Чак неземна красавица не се чувствам, но си се харесвам  Flutter

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
В момента категорично НЕ, обаче има дни  в които като се погледна в огелдалото и не мога да се нагледам на себе си - кожата ми е перфектна, грима също, дрехите ми седят като изляти и изобщо ми е много гот. На следващия ден обаче не съм същата  Rolling Eyes

# 5
# 6
  • Мнения: 1 183
Определено НЕ, но все пак има напредък, защото преди да започна диета преди месец и да сваля 8 кг, се чувствах като мечка  или хипопотам или нещо също толкова голямо и тромаво Grinning Joy
 hahaha hahaha hahaha

# 7
  • София
  • Мнения: 1 444
Наистина много важен елемент е и вътрешната красота на човек, а когато дал господ и външна е просто чудесно.Е, аз не се чувствам ощетена, макар и нескромно да звучи.Това е и огромно преимущество за една жена във всякаква сфера, помага и в работата, определено хубостта улеснява живота и е добре човек като я има да се възползва от нея, защото е до време. Laughing

# 8
  • Ruse
  • Мнения: 390
в момента НЕЕЕЕЕЕЕ smile3514 newsm45след като родих ми останаха само 20 кила да свалям smile3511ина4е без тях съм си мацка за милиони

# 9
  • Мнения: 7 837
Чувствам се желана  Grinning

# 10
  • Мнения: 8 505
Амииииии-да.

# 11
  • Мнения: 21
твърдо да апък и всекидневните комплименти и обръщения на красавице и красива ме карат още повече да се чувствам такава  Laughing Peace

# 12
  • Мнения: 1 120
Не NaughtyСлед второто ми раждане имам едни 7 кг в излишак и докато не ги махна няма начин да се харесам Sad

# 13
  • Мнения: 1 934

А от там и красива.

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 805
Да Simple Smile
Я не влюблена в себя, я просто очень нравлюсь Wink

Общи условия

Активация на акаунт