Май срамна болест-ПОМОГНЕТЕ!!!

  • 1 003
  • 8
  •   1
Отговори
Ох малко ме е срам,но да ви питам.Зна4и появи ми се бяло те4ение,лигавицата се за4ерви доста,сега гледам има подуване и лека болка и сърбеж.На моя 4овек му е за4ервена глави4ката и го сърби.То е ясно 4е е кривнал ама на коя болест ви прили4а това?И на доктор ще ходя ама и вие даите мнение.....

# 1
  • София
  • Мнения: 1 444
Не че много разбирам, не съм патила, но ми прилича на гъбична инфекция.Не обвинявай човека, тя се получава и от други неща, като пиене на антибиотици, замърсяване, разни такива фактори.Иди на лекар, но май е това. #Cussing out

# 2
  • Мнения: 1 613
То е ясно 4е е кривнал ама ..........

Хм... тук вече ти си знаеш.

По темата - може да са гъбички (не е задължително да е кривнал за да ги хванете). Ние се лекувахме с Клотримазол.

# 3
  • Мнения: 1 942
ахам на гъбички прилича  Rolling Eyes Айде бързо при лекар, че много сърбят гадините.
То не пречи сега да го попритиснеш и да видиш дали пък няма да си признае благоверния  Joy, но са пражи момичетата и без кръшване се появява  Joy Joy

# 4
  • Мнения: 1 708
Почти съм сигурна че са гъбички.Те се появяват по много различни причини.
Бялото течение стои като пресечено,сърбеж,зачервяване и т.н
Трябва да идеш на лекар да ти изпише глобули и кремче!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 444
До колкото зная задължително е глобули и хапчета, за да има ефект.Партньора и той маже и пие хапчета.Гъбичните инфекции са много упорити.

# 6
  • Мнения: 7 640
кандида е и според мен
Не вене човека- може и от теб да ги е хванал- мъжете много рядко гъбясват, даже това не се води половопредавана болест поради тази причина.
1 седмица глобули за теб и 5 дни мазане за него и кротувате през това време и сте на шест  Grinning

# 7
Ей 4овека се кълне 4е не е кривнал.Наистина наи вероятно са пустите гъби.Благодаря ви!

# 8
  • Мнения: 7 640
аз съм имала кандида когато в продължение на 6 мес . съм била съвсем сама- не го тормози, а го мажи  Hug

Общи условия

Активация на акаунт