Високи тонове на бебето?

  • 5 082
  • 10
  •   1
Отговори
Майчета, бъдещи и настоящи помогнете ако знаете нещо или имате опит? Днес преди обяд в поликлиниката ми засякоха много високи тонове на бебето - достигаха до 192 (бременна съм в 8-мия мрсец). Пратиха ме в болница, но там пък му бяха добри и казаха, че няма за какво да ме приемат. Утре пак ще ходя на запис, но съм притеснена, моля ви споделете ако сте имали подобен проблем.

# 1
  • Мнения: 7 640
може да е имало притискане на пъпната връв в момента, как ти измериха тези тонове- на слушалка ли?

# 2
Ами не с апарата (не знам как се казва  Blush), слагат го на коремчето и се чува като препускане на конче. Дано правилно съм разбрала въпроса ти, но преди това са ме слушали точно със слушалка.

# 3
  • Мнения: 7 640
ясно, а на монитор ли беше, т.е. имаше ли и други числа освен тоновете или само тонове слушаха.
 И в продължение на колко време, въртяха ли те наляво ?

# 4
В болницата, когато ги отчетоха като нормални, ме въртяха на ляво и по гръб, в поликлиниката не. Иначе в болницата засичаха и единични контракции  Sad, но аз си имам от 6-ти месец. Благодаря ти, че ми отговаряш.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Не се притеснявай,по някога са по ускорени и причината за това не знам каква е!На мен ми се случвало също и ми казаха,че не било нищо страшно!

# 6
  • Мнения: 7 640
няма страшно- почивка и си пий хапчетата, ако са ти изписали.
А без нито една контракция- няма такъв запис, споко Hug

# 7
Благодаря ви момичета, дано всичко да бъде наред  Praynig лошото е, че от притеснение се влиза в порочния кръг, но ще се борим до край  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 878
Нашите тонове пък ги изкараха ниски, което е лошо, пратиха ни в 6тия месец на ехокардиография в 3-та градска болница, която е специализирана за проблеми със сърцето и имат много добри апарати за наблюдение. Там ни направиха обстоен преглед на камерките и даже кръвоподаването по пъпната връв и слава богу всичко си беше ОК. Надявам се и при вас да е наред, но ако искаш идете във б-цата, имаш право на безплатно направление при нужда какъвто е и случая ти, иначе прегледа струва 50 лева ако е по твое желание.

Прегледа ни д-р Павлова, трябва да се обадите предварително за час тел са 822 31 47; 9211426; 9211457; 9211472 ; централа 920 22 56

Успех  Heart Eyes

# 9
Sunnily , благодаря ти, ще видим утре как са нещата и ако се наложи ще тичам до там.

# 10
  • Мнения: 2 274
Имаше ли контракции по време на прегледа, засилването на тоновете преди, по време или след контракциите се получаваше?
Отиди при друг специалист да ти обясни нещата и да те успокои.
Чакам хубави новини!

Общи условия

Активация на акаунт