да попитам за една гинеколожка от Велико Търново

  • 2 864
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Здравейте,мъча се да забременея от 1 година но нищо не се полъчава много искам да си имам бебе, казаха ми че има една гинеколожка от Велико Търново била много добро и си имала методи за забременяване,гениколожката се казва Иваничка Ножарова незнам от вас някой чувал ли е за нея ,и найстина дали има такива методи за забременяване и съществуват ли изобщо Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 3 154
Какви методи имаш предвид? Shocked Въпросната гинеколожка не съм я чувала Rolling Eyes
Като за начало може да направите на мъжа ти спермограма (но НЕ в Търново)

# 2
  • Мнения: 178
Миличка,аз също съм от Търново и за тези 13 год. от както бях за пръв път бременна не съм чувала за подобна лекарка.До колкото знам доктор Ангелов се занимава с безплодие в нашия град. Има кабинет някъде по Габровски. УСПЕХ!!

# 3
  • Мнения: 3 154
До колкото знам доктор Ангелов се занимава с безплодие в нашия град. Има кабинет някъде по Габровски.

Габровски 37, ако трябва да сме точни Grinning

# 4
  • Мнения: 307
Дано вече успея да си публикувам отговора, че вече за трети път пиша, пък нещо се скапва връзката  Close
Здравей, bisa!
И аз съм от Велико Търново и не съм чувала за въпросната докторка. Както ти е казала petka д-р Младен Ангелов е специалист по борба с безплодието тук в Търново. Има частен кабинет "Фамилия", на ул. "Никола Габровски", но не помня точно кой номер. Ако проявиш интерес ми пиши на лични да ти дам телефонен номер. Аз лично съм доволна от д-р Ангелов, много мил е и внимателен. Желая ти успех!
п.п. Сънчи, сега кажи и че си от Велико Търново Wink

# 5
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Има такава лекарка. Семейни приятели сме. Но въпросната д-р Ножарова се занимава основно с онкологично болни жени. Тя е гинеколог-онколог и работи в Стара болница в Онкологията. Изобщо не се занимава със безплодие. Ако някой се интересува, кабинета и се намира до Поликлиниката, след офиса на фирма "Вали" в блока на първия етаж.

# 6
  • Мнения: 1 153
Az samo kato ime sym q 4uwala

Общи условия

Активация на акаунт