Питанка за два крема

  • 759
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 542
Взех два тестера на две кремчета от аптеката. Единият е Оligo 25 на Vichy, а другия Azione Attiva Idratante на Clinians. Препоръчаха ми ги като хидратиращи за смесена кожа каквато е моята.
Имате ли отзиви за тези кремове?
При мен проблемът е, че в Т зоната кожата ми се омазнява бързо, а бузите ми са по-скоро сухи.

# 1
  • Мнения: 433
здравей:) аз не ползвам нито един от двата защото съм на 15 и козметичката ми други кремчета ми препоръча..но сестра ми е по-същия начин-сухи бузи и мазна кожа по т зоната...тя ползва този на цлинианс-и вече маже втори....много е доволно-а иначе кожата и е много чувствителна към некачествена козметика и попринцип се обрива..но този и действа доста добре...но всичко си зависи и до кожата....а и тя не си го взима от България.....често пътува и си го взима от чужбина

# 2
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз само кремчето на Виши съм използвала и бях много доволна, но е без фактор Naughty

# 3
  • Мнения: 18 542
Аз само кремчето на Виши съм използвала и бях много доволна, но е без фактор Naughty
А някой подходящ с фактор?
Само моля да е в ценови клас до 30-тина лева.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 787
В момента ползвам на Aven Hydrance optimale SPF 15 добър е, но ми се струва че за по-топло време ще дойде тежък /не че е топло навън,де/ Имам и един на Талодерма,уж всички на тази фирма били с фактор 12, ама никъде не пише. Много бях доволна от кремчето на RoC , ама как се казва не помня - хидратиращо, във флакон като дезодорант, струва около 26 лв

# 5
  • Мнения: 433
ами знаеш ли?..аз не претендирам да разбирам много от "вашата" козметика...но можеш да видиш кои крем ще ди действа добре и после дали има фактор или не..защото все още не са толкова нуйни кремовете с фактор-днес бях при моита козметичка на кола и да ми почисти лицето и тя лично ми каза да не си сменям кремчето все още...каза ми чак края на април (разбира се ако не огрее слънцето по-рано).....

# 6
  • Мнения: 174
Ползвала съм и Vichy Oligo, и Clinians, и Roc, както и много други. Най-много съм доволна от Vichy Oligo, аз го ползвах лятото, със смесена кожа съм, и кожата ми изглеждаше страхотно. RoC-въпреки че е хидратиращ, кожата ми се лющеше от него. В момента свършвам L'Oreal HappyDerm, наистина е хубав, и почвам с някакъв друг хидратиращ на L'Oreal. От цялата използвана козметика, съм най-доволна от L'Oreal.

# 7
  • Мнения: 174
Сетих се и за Vichy Thermal S Mat, мисля че така беше, също е хубав.

# 8
  • Русе
  • Мнения: 659
Az polzvah cialo liato na Vichy Oligo 25 i sam dovolna.

# 9
  • Мнения: 18 542
Тази сутрин се намазах с олигото. За сега е добре, но съм и с фон дьо тен и пудра та не мога много реално да преценя. Имам за още едно мазане. Утре ще пробвам без ФДТ.

# 10
  • Мнения: 35 892
Олигото ми е любим, а за Clinian като цяло не чувам хубави думи

# 11
  • Мнения: 2 922
Сетих се и за Vichy Thermal S Mat, мисля че така беше, също е хубав.
Много е хубав, наистина! Аз го ползвам през лятото - матира добре.

# 12
  • София
  • Мнения: 9 398
Чета, Олиго 25 съм пробвала на мостри и в двата му варианта- за суха и за смесена кожа. Мммммм, много приятно кремче е. Hug Бих си го взела за нощен, ако имах възможност, и то точно защото няма дневна защита Wink.
За другото кремче, нямам впечатления, нищо не мога да кажа.

Иначе от този ценови клас, който си дала като опция, мога да те подсетя да погледнеш кремчетата на:
Eucerin Hydra Mаt 15 Spf
Eucerin Q10-15 Spf
Avene Hydrance Optimal 15 Spf
Roc Hydra+ Vitamines Actives 15 SPF

# 13
  • Мнения: 18 542
Иначе от този ценови клас, който си дала като опция, мога да те подсетя да погледнеш кремчетата на:

Roc Hydra+ Vitamines Actives 15 SPF
Сега като видях опаковката на Roc Hydra+ и се сетих, че преди няколко години бях взимала едно тестерче на този крем и много ми допадна, но тогава бях бедна студентка и не си го купих.
Ако не ми понесат тестерите, които взех на Виши и Клинианс, направо ще си купя този крем за начало.
Мерси!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт