Едно въпросче за кошарите

  • 1 233
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Удобни ли са кошарите/от плат/ за пътуване?Разбрах че стават на сак, ама тежи ли много?Мога ли да го нося сама?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Можеш да го носиш сама и са супер удобни

# 2
  • Мнения: X
Страшно са удобни, освен това са по-дълбоки от дървените легла и по-трудно излизат от тях. Моята дъщеря спа от 11-ия до 17-ия месец точно в нея, поради тази причина. Сега свалихме решетката и си е на дървеното.

Неудобство е, че неможеш просто да бръкеш през решетките да го завиеш, да му дадеш вода и т.н, а трябва да станеш, но пък това се компенсира с това, че нищо неможе да изпадне през решетките и в периода на хвърлянето е рай

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Много са удобни,ние я ползваме при пътуване и когато я оставям при свекървата. На година и половина е сега и си спи без проблеми в нея когато се наложи.Леки са.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 407
Страшно са удобни кошарите. Ние пътуваме често извън града и ни е от голяма полза това легло. Иначе то е при майка ми и пак се ползва. Не е чак толкова тежко и не би трябвало да имаш проблем с пренасянето му.

# 5
  • Мнения: 1 031
Много са удобни. Аз я ползвам при пътуване и за игра. Леки са и няма проблем с пренасянето.

# 6
  • Мнения: 1 564
много са удобни 1crib

# 7
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Не са много тежки Peace,ние навсякъде ходим с кошарата.

# 8
  • Мнения: 4 406
чудесно решение за често пътуващи

# 9
  • Мнения: 445
Като пътуваме някъде, винаги си носим преносимата кошарка. Е, сака не е чак толкова лек, но за мъжа ти не вярвам да е проблем. Бързо и лесно се сглобява и разглобява.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 289
Те са сгъваеми или разглобяеми?И каква  им е цената?

# 11
  • Мнения: 252
и ние сме сме с такова сгъваем легло много е удобно - леко и лесно се мести навсякъде (примерно да си изчистиш като хората) многог съм доволна нашето го взехме за 115 лева от Габрово 

# 12
  • Мнения: 69
Супер удобни са , даже съжалявам , че с каката нямаше такива. Леки са и  аз вечер си я пренасям до леглото и не се налага да ставам , а през деня си седи на място и е широко. Когато е на горното ниво , може да се люлее бебето, поне мойта е такава . Живот и здраве като пътуваме ще си я носим и с нас. Много съм доволна.

# 13
  • Мнения: 2 271
За пътуване стават.

# 14
  • Мнения: 953
Много е удобна. Ние я купихме за Коледа, защото често пътуваме, съжалявам, че не взехме по-рано. Купихме я от ТСМ потърси там ако решиш да купуваш евтини са  само 42лв.

Общи условия

Активация на акаунт