Fisio Diur

  • 1 355
  • 12
  •   1
Отговори
ne sam mama no s golqmo udovolstvie 4eta vashiq forum mnogo ste  sladki samo taka da prodaljavate Simple Smile)
 Iskam da vi kaja 4e ot 5 dena piq Fisio diur i ako ima rezulktat shte vi pisha i vie go pieta 4e nali na vsi4ki v glavite ni e samo kak da otslabnem Simple Smile

# 1
А като какво е този продукт? От името нищо не става ясно, само смътно съмнение, че е диуретично. Малко повече инфо, pls. И на кирилица, ако е възможно

# 2
препарат основан на екстракти от 12 растения предназначен за хора, които желаят да подобрят пречистването на организма си. 100 % естествен. Без консерванти. Без алкохол. Без добавка на захар. Без оцветители.

Пречистването на организма е много просто–изпийте течноста разредена с 1 литър вода в рамките на 30 дни. Благодарение на това,всички токцини в тялото ще изчезнат,и заедно с тях излишната вода и мазнина. По този начин организма се отключва и обмяната на веществата значително се подобрява.

Първите ефескти са видими само след 7 дни.Чуството за тежест и отоците в краката изчезват,видът на кожата,косата и ноктите са с явно подобрение.Видимо намаляване на целулита. На всичко отгоре,има спад в килограмите с 4-5 килограма,и това е видимо,защото след лечение вашите дрехи ще са с един номер по-малък.

Fisio diur е обсолутно безопасен за организма.Единственото противопоказание е да не се приема по време на бременност и кърмене,или да се консултира с лекар ако по време на терапията се приемат противосъсирващи медикаменти.

Продуктът е представен като диетично средство,което пречиства и подсилва организма.




Аз лично го пия вече 6 ден и се чуствам добре,не съм се качвала на кантар но ще го направя след 15-тия  ден и ще кажа има ли резултат като килограми ,за сега видимо поне 2-3 см краката ми са се прибрали имайки в предвит ,че по принцип аз не задържам вода.

# 3
Нещо не се получава с отговора  atwork

Ама да видим... Аз съм фен на такъв тип продукти и се надявам да ни държиш в течение. В София ли си го купувала?

# 4
  • София
  • Мнения: 3 271
В София ли си го купувала?

Има го в един от ТВ магазините - по Нова телевизия най-често го рекламират.

# 5
Не гледам ТВ, затова не го знам.
Благодаря. А кой е магазинът? Някои от тях имат и нормални магазини

# 6
  • София
  • Мнения: 3 271
http://www.vitashop.tv/bu/category.php?id=20

Ето тук може да го видиш

# 7
  • Мнения: 1 934
Сподели  резултатите.

# 8
az go izpih Fisio Diur i sam ka4ila 6kg taka 4e samo mi vzeha parite.

# 9
  • Мнения: 599
Щом е диуретик, значи свалените килограми са за сметка на телесните течности! Не ми харесва тая работа, но може би пък ще е добре за целулит и разширени вени - при тях има оток. Диуретиците си имат специално приложение и то съвсем не е за отслабване. Вярно, че този е растителен, но все пак това му е действието... Поред мен, който иска да отслабва, да се хване със средство за отслабване, диуретиците на са такива  Peace

# 10
Лично на мене не ми действа както други диуретици до момента се усештам по лека и не подута аз лично си го купих за 38 лв от аптека па пиродска,Разбирасе се ограничевам в харенето ще ви държа в течение за резутата
Ако някоя МАМА се чуства сигурна че може да издържи на диета поне месец да ми пише ще и дам диета с която наистина се отслабва

# 11
  • Мнения: 1 809
Лично на мене не ми действа както други диуретици до момента се усештам по лека и не подута аз лично си го купих за 38 лв от аптека па пиродска,Разбирасе се ограничевам в харенето ще ви държа в течение за резутата
Ако някоя МАМА се чуства сигурна че може да издържи на диета поне месец да ми пише ще и дам диета с която наистина се отслабва

Напиши я тук,пък който издържи Mr. Green

# 12
Ден 1-  зак,Кафе или чай, 1 кис.мляко активиа по избор. Втора закуска Плод по изборОбяд Порция варен ориз, зеленчук по избор.Следобедна закуска.1 кис.мляко активиа по избор Вечеря Консерва риба тон, салата по избор.

Ден 2
Кафе или чай, 2 плода по избор.
1 кис.мляко активиа по избор
2 варени яйца, зеленчук по избор, 1 малко парче сирене.
 2 плода по избор.
Пилешка пържола на скара,салата по избор.
 

Ден 3
Кафе или чай, 1 кис.мляко активиа по избор.
Плод по избор
Порция варен ориз, зеленчук по избор.
1 кис.мляко активиа по избор
Консерва риба тон, салата по избор.


Ден 4
Кафе или чай, 2 плода по избор.
1 кис.мляко активиа по избор
Пилешка пържола на скара,салата по избор.
 2 плода по избор.
Голяма салата по избор, 1 филия хляб“тонус”или “бонус”, , 1 малко парче сирене.

Ден 5
Кафе или чай, 1 кис.мляко активиа по избор.
Плод по избор
Голяма салата по избор, 1 филия хляб“тонус”или “бонус”.
 2 плода по избор.
Пилешка пържола на скара,салата по избор.

Ден 6
Кафе или чай, 1 кис.мляко активиа по избор.
Плод по избор
Пилешка пържола на скара,салата по избор.
1 кис.мляко активиа по избор
2 варени яйца, 1 домат, 1 малко парче сирене.
 


Сваля се бавно но сигурно




Общи условия

Активация на акаунт