Да спестим едно кафе-да е сухо едно дупе!855 лева-дупетата пак ще са сухи!!!

  • 13 895
  • 173
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 195
Момичета темата е със странно заглавие но ето причината:
Както знаете от Движението на бг мамите, децата в домовете ,които посещават имат изключителна ежемесечна нужда от памперси. решени да направим нещо се разтърсихме за по евтини памперси. намерих ги в един склад в Обеля. по 9 стотинки бройката (добро качество). от там дойде въпроса - с какво да ги купим. става дума за 6000 бр на месец.
преди време, от моята отчетна група решихем да помогнем на една от мамите - беше го закъсала финансово. за целта решихме вместо като се видим да даваме пари по кафета - тези пари да съберем за нея. получи се доста добре - и тя самата бе доста щастлива.
та идеята ми е - задават се топли дни. нека организираме среща но в парк например, и вместо да сядаме по кафетата да се разходим с децата и парите спестени от кафета да ги съберем за памперси. аз говорих с брат ми и той ще поема разходите по транспортирането на памперсите, понеже е с пикап и ще ги събере вътре. всяка да даде колкото може - 2,3,5,10 лева. мисля че ако всеки месец правим по една такава среща ще събираме пари поне за половината нужни пампреси на дечицата.
иска ми се да се обединим и да се опитаме да доставим това толкова необходимо нещо на децата. защото те имат нужда, а напоследък май си имат като добри феи само майките от Движението.
иска ми се тези от вас които биха подкрепили идеята да си сложат темата и в аватарите. колкото повече от нас я следят - толкова повече памперси ще има.
ако някой иска по градове и тн да се организира и ми помага в напомнянето за срещите - ще съм много благодарна. ако момичетата от другите градове искат да помагат - могат да си правят техни срещи и събраните пари да пращат по сметка на Движението - а от там ще се закупуват памперсите.
в общи линии това ми е идеята и се надявам много от вас да я подкрепят, защото парите за памперси не са чак толкова много - надявам се да успяваме да ги събираме всеки месец.
ето и банковата сметка на Движението:
Първа инвестиционна банка
Номер на сметка: 1043983402
Банков код: 15091501
моля, в платежното посочвайте, че е дарение за памперси........
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

или:
пк. 1280, Гр. Нови Искър, ул."Искърско Дефиле" 216Б - Кристина Христова Николова

Списък на кафе – не пиещите, памперсо – спестяващите!!!
с БЛАГОДАРНОСТ !!!

1.Роси (lavender) – 20 лв.
2.Вержи ( Aliamo ) - 45 лв
3.Кристина ( viki1 ) - 5 лв
4.mimes - 5лв+5лв+2лв
5.vanya68 -10лв
6.Адриана Смилянова - 10лв
7.mi-sy -10лв
8.Bianka – 9 лв
9.МЕРЕЛИН – 11 лв
10.An – Mary (Таня) – 10 лв.
11.Mags - 10лв.
12.Нина Кирчева - 20лв.
13.Емилия Василева - 20 лв.
14.Fukla - 20 лв.
15.Nineto_boy-2 lv
16.didka_b -5 lv
17.Sunnily-10 lv
18.Румяна Златева-10 лв
19.Pellini-10 lv
20.Диана Методиева(Tess)-10лв
21. Видинската група(сила сте ей) - 14лв
22.Смайли и Minimo - 10лв
23. Ню - 5лв

до тук са събрани 288 лева, закупени са 1490 памперса, които са разпределни в Перник и в София, у мен има 76 лева от тях (40 има в Роси от Магс и Емилия Василева, периодично ще допълвам стриктно инфото момичета, и в Мерелин 37лв)


 

Последна редакция: вт, 23 май 2006, 21:48 от viki1

# 1
  • Мнения: 52
побутваме лекичко.... newsm10

# 2
# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
 newsm74

# 4
  • Мнения: 4 195
защо ли не ми заковават темата newsm78 newsm78 newsm78
моля ако може някой модератор да я закове, може ли............  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 583
подкрепям! newsm10

# 6
  • Мнения: 2 196
Идеята ти е страхотна! Heart Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 2 530
Браво. Hug

# 8
  • Мнения: 3 164
напълно подкрепям-чакам срещата Grinning

# 9
  • Мнения: 2 142
Идеята е чудесна! Очаквам първата съботно-неделна среща!

# 10
  • София
  • Мнения: 488
Не е ли по-добре да е през седмицата! Събота  и неделя да сме с мъжете .... А иначе така или иначе мерим улиците.Идеята ти е много добра.

# 11
  • Мнения: 4 195
ами много от мамите работят а и самата акция няма да отнеме повече от 5 мин н авсяка от вас. а после можете чудесно да се разходите с мъжете из парка:) пък и нали ще е веднъж в месеца...........  bouquet

# 12
  • Мнения: 811
идеята е превъзходна,и тъй като от 2 седми.почнах работа  ще ми е по-удобно да е през почивните дни,а и май скоро времето ще се оправи вече,така съм зажадняла за разходки по паркове и градинки...а и с мойто диваче въобще и дума не може да стане за сядане на кафе Simple Smile

# 13
  • Мнения: 93
Поздравления Viki1!!! Добре, че си дала банковата сметка, защото съм от мамите върнали се на работа и при делничните разходки не мога да се включа, но иначе - и аз съм за!!! И тъй като днес е четвъртък, предполагам, че преводът няма да пристиге навреме за днешната покупка, но пък ще има нещо и за следващия месец.

# 14
  • Мнения: 379
Страхотна идея, подкрепям я с две ръце newsm10
Нямам търпение за срещата.Надявам се да е през почивните дни.

Общи условия

Активация на акаунт