Клиника "Майчин дом" - Варна

  • 6 633
  • 17
  •   1
Отговори
Мили раждали момичета от гр. Варна, моля ви дайте своето мнение за клиника "Майчин дом" - Варна.

# 1
  • Мнения: 952
ами кажи какво по скоро те интересува в клиниката. Аз раждах там и като цяло съм доволна. Laughing

# 2
  • Мнения: 2 066
Раждах там преди година, сега пак там ходя. Като цяло съм доволна - срещаш човешко отношение, чисто, топло, близките ти могат да идват да те видят. Аз лично съм доволна и от лекаря, при който раждах, сега пак при него ходя и живот и здраве ще родя. Какво друго му трябва на човек...

# 3
  • Мнения: 4 418
Аз още не съм раждала там ,но живот и здраве май месец съм там...А иначе виж в търсачката има доста мнения за М.дом Варна..

# 4
Интересува ме добър специалист от клиниката без Д - р Яков и Д - р Беилерян.

# 5
  • Мнения: 5 241
доц. Янева, д-р Маркова, д-р Халачева (за нея ми е малко по особенно мнението, но има много доволни момичета), д-р Корновски........ Simple Smile

# 6
  • Мнения: 952
 Ами засега съм чувала само хубави веща за К.Атанасова.Аз нямам лични впечатления, защото раждах при друг лекар но като съм чела за Варненските АГ тя  е единтвения лекар за който лоши отзиви няма.

# 7
  • Мнения: 4 187
д-р Халачева (за нея ми е малко по особенно мнението, но има много доволни момичета),

Може ли да разберем, защо ти е особенно мнението ?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 307
Корновски-бащата.Той е моя гинеколог.При него раждах и на друг не мога да се доверя.
Относно клиниката,не знам за по-добри условия на раждане и престой.Доволна съм и пак бих отишла там да раждам.

# 9
  • Мнения: 171
Аз също мисля да раждам в "Майчин дом" , затова ще следя темата с интерес.
В момента ходя там на ЖК при д-р Сариев. За раждане незнам при кого, евентуално при него, защото само при него съм ходила досега. Не съм и срещала лоши мнения (както и добри , де) , малко е коментиран тук, във форумите, затова ще се радвам, ако някой си изкаже мнението.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 437
Вяра, виж някоя от староте ми публикации относно Майчин дом или др Сериев. Мисля, чче са достатъчно красноречиви!

# 11
  • Мнения: 1 581
д-р Халачева (за нея ми е малко по особенно мнението, но има много доволни момичета),

Може ли да разберем, защо ти е особенно мнението ?

И моето мнение е леко особено, затова ще си го кажа. Като бременна не съм била при нея, нито съм раждала.
След раждането, май 6 месеца, ходих на преглед, в Окръжна. Раб. време започваше от 7.30. Аз бях там в 7, защото трябваше да се прибера до 9, свекърва ми да отиде на работа. Малко преди 9 дойдоха 2 напреднали бременни, а в 9 дойде и лекарката. Изпи си кафето, после каза на бременните да влязат една по една, аз си чакам - щото те са бременни, понеже са в болнични, много бързат, а моето бебе да си чака, междувременно дойде една колежка с дъщеря си, мина и тя, после чак след 10 ме прие и мене, държа се сопнато и грубо, обиди ме на "интелигентност" заради датите на менструацията, понеже не ги помня, а съм си ги записала... Такива ми ти неща...
В Майчин дом допускам да е различно. Като специалист също не мога да кажа нищо. Но мнението си ми е "особено".

# 12
  • Мнения: 2 616
Интересува ме добър специалист от клиниката без Д - р Яков и Д - р Беилерян.

Защо изключваш от списъка на специалистите д-р Яков и д-р Бейлерян?

# 13
  • в стаята
  • Мнения: 469
Интересува ме добър специалист от клиниката без Д - р Яков и Д - р Беилерян.

Защо изключваш от списъка на специалистите д-р Яков и д-р Бейлерян?
И аз питам същото. Аз ходя на консултация при Д-р Бейлерян и съм доволна. А за д-р Яков съм чувала само хубави неща.

# 14
  • Мнения: 171
Manzhelka , прочетох ти старите мнения и ми се стори невероятно това, че телефона на д-р Сариев е бил изключен...  newsm78  newsm78  Защото той нееднократно досега ме е уверявал, че ако не иска да го безпокоят, няма и да си дава номера.  Когато му се обадя по какъвто и да било въпрос, първо винаги го питам дали е удобно да говори в момента, и никога не ми е казвал , че не е . 
Не казвам , че не вярвам на думите ти, може да е било така и да се е променил , или пък просто досега да не ми се е случвало да не успея да се свържа с него...

Общи условия

Активация на акаунт