Модерни ли са русите кичури? Вече съм руса, сложих снимки на 2-ра стр.

  • 10 259
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 371
Ми това искам да попитам. Писна ми да съм тъмно кестенява Naughty
Въпреки че колкото пъти съм се навивала до сега да си сменя фасона съм се отказвала, защото косата ми е много лъскава Whistling
Но този път съм се решила Party

Последна редакция: вт, 28 мар 2006, 15:50 от Дуци

# 1
  • Мнения: 2 922
Аз си мисля, че няма мода, ако кичурите са добре направени и допълват цвета на косата. Така че, сменяй фасона.

# 2
  • Мнения: 287
Дуци, косата ти е разкошна. Не я променяй! Simple Smile

# 3
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
"Модерни" ми се струва, че е силна дума, но ако си решила да правиш промяна  действай newsm10. Аз лично съм от две години на руси кичури и още не смятам да ги махам, защото ако стоят добре...... newsm03 newsm03 newsm03, другото е излишно.

# 4
  • Мнения: 1 290
русите кичури рулзззз Sunglasses

# 5
  • Мнения: 5 299
русите кичури рулзззз Sunglasses
И аз така мисля, Искам да се направя на руси кки4ури, но съм изрусена, и процедурата ще е по-сложна, защото искам основата ми да е кафява, а ако си сменя основния цвят, ще остана без коса сигурно. Confused

# 6
  • София
  • Мнения: 2 044
Зависи как са направени кичурите-от кичури до кичури има огромна разлика.Аз снощи ходих при фризьорката и този път ми станаха супер.Модерни са секторни кичури

# 7
  • Мнения: 1 547
Дуци, неееееееее! Не на твоята коса и лице. Много е тъмна, прекрасна и лъскава. Не мисля, че точно това е желаната промяна. Ще измислим нещо друго. Така си сладка, естествена и малка. Не променяй точно това, моля  Heart Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 830
Много жени си ги правят. Аз ходих на фрозьор когато майка ми беше дошла в нас да гледа децата и си направих кичури. После ходихме на кино, пак по случай бабата и 90% от жените в залата бяха също на кичури rotfImao rotfImbo rotfImao

# 9
  • Мнения: 174
Чак пък мода в кичурите...Важно е да изглежда добре-нали така Peace

# 10
  • Мнения: 4 371
Я момичетата на кичури бързо да прилагат снимки Wink

Искам да се направя на руси кки4ури, но съм изрусена, и процедурата ще е по-сложна, защото искам основата ми да е кафява, а ако си сменя основния цвят, ще остана без коса сигурно. Confused
Сложи си кестеняви, ще е най-лесно. Иначе не те виждам newsm78 Да се потъмняваш, после пак да се изсветляваш, няма смисъл Thinking

Дуци, неееееееее! Не на твоята коса и лице. Много е тъмна, прекрасна и лъскава. Не мисля, че точно това е желаната промяна. Ще измислим нещо друго. Така си сладка, естествена и малка. Не променяй точно това, моля Heart Eyes
Хе хе, благодаря ти.
Виж на Мис Ели какви са й готини кичурите. Вярно, че нейното лице е друга боя, де. Но аз пък съм пробвала перука и ми отива. Само трябва да се сбогувам с очилата си Confused

# 11
  • Мнения: 2 529
Най-важното е да се консултираш с добър фризьор, че такива поразии съм виждала  Shocked
Аз бях около две години на руси кичури и ми мина мерака  Laughing - хубаво е, като си науми нещо човек, да го направи, защото ще изпита едно особено удовлетворение, дори и да не е абсолютно точно очаквания резултат  Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 1 444
Направи ги с един-два тона по-светли от основния си цвят.Щом той е много тъмен ще е по-подходящо да са кестеняви отколкото светло руси.
А колкото до това дали са модерни-не, не мисля, но е по-важно как изглеждаш най-добре, а не как е модерно.Специално кичурите имат много преимущества, това че определено освежават цвета на косата ти, отделно ако ти се появят тук-там и бели косми, както при мен идеални за целта.В петък правих отново тази процедура и съм доволна, изобщо не се вижда че имам и бели косми, сляха се със по-светлите кичурчета и стана страхотно.

# 13
  • Мнения: 4 371
Може би трябваше да попитам дали са демоде кичурите Crazy

# 14
  • Мнения: 5 391
И аз мисля да си обновя моите Peace

Общи условия

Активация на акаунт