пушите ли???

  • 8 257
  • 254
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 277
мами,
изглежда не съм запозната с рисковете, но все не успявам да откажа съвсем цигарите...вие пушите ли и по колко... или до кой месец сте пушили ако сте майки-героини, които са успели... с отказването
помоооооооооооооощ успокойте съвестта ми... #Crazy

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Здравейте и от мен!Успокой съвестта,аз съм в 27г.с. и до към четвъртия месец не съм пушила,поради просттата причина-ставаше ми лошо от мризмата на тютюнев дим.По принцип съм пристрастена към цигарите и кафето и сега нищо като не ми става запалвам по няколко на ден,ама като ми е слаба волята относно цигарите какво да направя.Е та това е от мен.Лека и хубава вечер от Велико Търново и мен!

# 2
  • varna
  • Мнения: 404
аз също пуша в момента по 4-5 цигари на ден!до 5-ия не пушех,защото ми ставаше лошо,но след това започнах и кафето и цигарите!не че е похвално,но...

Последна редакция: сб, 18 мар 2006, 13:29 от Аурелия

# 3
  • Мнения: 910
Здравейте!При първата си бременност до 5-я месец изобщо непушех,след това запалвах по една-две цигари,но сега съм пак бременна и ми се пуше,но се опитвам да не пуша повече от три цигари на ден,а днес съм само на една,ако ги спра ще е много хубаво,но........

# 4
Колкото и да ме е срам-да Embarassed.До към 5 месец не палех,защото не ми понасяше,но сега не е така.Има дни в които въобще не пуша,а в други отиват по 6-7 цигарки.Сега съм в 30г.с и слава богу всичко е наред.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 423
Да, пуша, но няма да казвам колко защото ще ви изплаша. Rolling Eyes
Пушех и през първата си бременност, сега продължавам - пуши ми се много и непрекъснато. Sick

# 6
  • Мнения: 233
Ох и аз като Буболина.Не мога и немога без цигари.В началото пушех до 5 а сега отиват до 10.Евала на тези които могат да ги спрът.За съжаление аз не съм една от тях.

# 7
  • Мнения: 271
аз не пушех,докато бях бременна-не ми понасяше дима.доколкото знам,цигарите не вредят чак толкова  през бременността/е,ако са в рамките на нормални бройки/,но ако пушиш докато кърмиш е много вредно за детенцето

# 8
  • Мнения: 743
Не се успокоявайте вобще!Това е истинско престъпление спрямо децата ви!Как вобще си мислите че няма последици,има и то значителни!Децата ви ще имат астма в бъдеще,ще се скъсат да кашлят,непрекъснато ще висите по болници,да не говорим че стават доста по тъпи от другите ,а за рака на белите дробове мислите ли?!Що за малоумие да давате такова бъдеще на детето си,давате ли му вобще шанс да живее в свят без тютюнев дим!За мен вашето поведение е виша форма на егоизъм !Яд ме е че вие имате бебета а толкова майки които не пушат и са достатачно отговорни не могат да имат деца!Аз Слава Богу не съм от тях!Трябва да ви кажа,че вашето незнание по въпроса колко това е опасно за вас и детето поставя под въпрос нивото ви на интелигентност!

# 9
  • Мнения: 233
 ooooh!Ай стига ве.Егати изказването.Ако ти дадем пушка ще ни растреляш. newsm62

# 10
  • София
  • Мнения: 2 227
Не се успокоявайте вобще!Това е истинско престъпление спрямо децата ви!Как вобще си мислите че няма последици,има и то значителни!Децата ви ще имат астма в бъдеще,ще се скъсат да кашлят,непрекъснато ще висите по болници,да не говорим че стават доста по тъпи от другите ,а за рака на белите дробове мислите ли?!Що за малоумие да давате такова бъдеще на детето си,давате ли му вобще шанс да живее в свят без тютюнев дим!За мен вашето поведение е виша форма на егоизъм !Яд ме е че вие имате бебета а толкова майки които не пушат и са достатачно отговорни не могат да имат деца!Аз Слава Богу не съм от тях!Трябва да ви кажа,че вашето незнание по въпроса колко това е опасно за вас и детето поставя под въпрос нивото ви на интелигентност!
Ако обичаш, я по-кротко в изказванията си. Ти на 100% ли си убедена, че нашите деца ще са с проблеми и да те питам коя си ти да обсъждаш коя мама има право или няма право да ражда? И хайде моля те без обиди относно коефициента ни на интелигентност. Аз съм сигурна, че никоя мама, която пуши по време на бремеността не се гордее стози факт. Хайде сега да не си показваме колко лоши ставаме от хормоните...  Naughty

# 11
  • Мнения: 3 092
Здравейте ! Аз пушех преди да забременея ,но ги отказах веднага щом разбрах.Вярно е , че не е много навреме ,но все пак успях.
Пуши ми се , но си налагам воля да не го правя, защото ми е жал за детенцето.Това е.  Cry

# 12
Здравейте момичета! Simple SmileАз бях честно казано доста страстна пушачка и при това си пушех и тежки цигари.Сутрин-кафе с цигара и така до вечерта,но когато лекарката ми каза "от днес ги спираш" така и стана.Един път,когато бях в много стресова ситуация,запалих,но така и не пуших,защото осъзнах,че вече не ми понася и макар да съм заобиколена от пушачи-това не ми пречи.Мисля си,че въпросът е в първия един месец-издържиш ли без да запалиш става далеч по-лесно да се откажеш напълно.Но все пак всеки решава сам за себе си,така че не ми остава друго освен да ви пожелая едни здрави бебчета Wink

# 13
  • Мнения: 152
Здравейте и от мен,

Аз преди да забременея пуших много и се чудих какво бих правила на заведение без цигарите. В началото на втория месец обаче се разболях и от тогава съм ги спряла. На 2-3 пъти ми се е припалвало и съм пушила, но гледам да се въздържам. Татито се сърди като му кажа,че нямам търпение да се роди бебето и да ходим с майките по кафенца и да пушим цигарки. Wink
На тези, които пушат повече ще им препоръчам да ги намалят. Знам, че не е хубаво майката да пуши, въпреки че всичко е божа работа, както казват старите хора.

# 14
  • Мнения: 1 341
Не се успокоявайте вобще!Това е истинско престъпление спрямо децата ви!Как вобще си мислите че няма последици,има и то значителни!Децата ви ще имат астма в бъдеще,ще се скъсат да кашлят,непрекъснато ще висите по болници,да не говорим че стават доста по тъпи от другите ,а за рака на белите дробове мислите ли?!Що за малоумие да давате такова бъдеще на детето си,давате ли му вобще шанс да живее в свят без тютюнев дим!За мен вашето поведение е виша форма на егоизъм !Яд ме е че вие имате бебета а толкова майки които не пушат и са достатачно отговорни не могат да имат деца!Аз Слава Богу не съм от тях!Трябва да ви кажа,че вашето незнание по въпроса колко това е опасно за вас и детето поставя под въпрос нивото ви на интелигентност!
Я по-спокойно ако обичаш!!!Не мисля че точно ти си този който ще определя кой ще има и кой няма да има деца.Само искам да ти кажа,че при първата си бременност не съм си помисляла дори и да си дръпна от цигара,и се пазех от всичко.И за съжаление бременността ми свърши зле.И не мисля,че като пушиш по няколко цигари на ден е фактор за безотговорни майки.И не е гаранция,че Ти като непушачка дтето ти ще е здраво и няма да има астма и др.(пази Боже,не го пожелавам на кокого).

Общи условия

Активация на акаунт