Тренировки вкъщи

  • 1 401
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, дайте линк от къде да си дръпна някакви филмчета с домашни тренировки - пилатес, тае бо, аеробика, каланетика, или някакви упражнения.
Имам едно тае бо, но вече имам чувството, че мускулите ми свикнаха с него и трябва да го сменя с нещо друго.
Моля, помагайте Simple Smile

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 10 858
Олеле..
страхотно бърз и изчерпателен отговор!!! Благодаря ти много!  bouquet

А относно тренировките, при мен имат ефект най - вече в стягането, в отслабването - не толкова.

# 3

Това е супер!

Но как теглите, трябва ли регистрация?
Пробвах как ли не, но не става...  Cry newsm78

# 4
  • Русе
  • Мнения: 659
Аз не съм се регистрирала, отварям директорията и си тегля файла директно. Ако не ства така, пробвай с флаш гет

# 5
  • Мнения: 6 871
Можеш да погледнеш и това - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=72150.0

# 6

Благодаря ти, Бухтичка!

От датата не можах да си сваля, не става и не става, но торентите си ги свалих всичките.
  bouquet

Даже вече играх два от тях.  Laughing  Blush

# 7
  • Мнения: 739
Ня, платила ли си таксата за да сваляш от датата? 2,40лв с ДДС, плащаш с SMS, после влизаш с ник и парола, каквито си избрала, описано е там, на сайта им. Дано стане Wink
Също правя домашни тренировки, кг. не свалям, но успешно топя сланинки  Peace. Ще разгледам и аз за нови упражнения  Laughing. Приятно спортуване на всички мераклии!

# 8
Ня, платила ли си таксата за да сваляш от датата? 2,40лв с ДДС, плащаш с SMS, после влизаш с ник и парола, каквито си избрала, описано е там, на сайта им. Дано стане Wink
Също правя домашни тренировки, кг. не свалям, но успешно топя сланинки  Peace. Ще разгледам и аз за нови упражнения  Laughing. Приятно спортуване на всички мераклии!


eci, това не го знаех, защото нямах време да чета в сайта.

Щом е такава работата, ще погледна и ще пусна смс.
Благодаря ти за информацията!   bouquet

Аз правя тренировки заедно със строго ограничаване на калориите, защото имам ужасно много да свалям. Бях на лагер за отслабване, там свалих 10 кг, амбицирана съм, купих си касета с упражненията от лагера, почнах да вися по цял ден в Красива мама (не пиша много засега), и има ефект, свалила съм още ок 3 кг след лагера вкъщи.  Wink

Успех на всички слабеещи мамчета!  Hug

# 9
# 10
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Може ли някой да ми даде линк откъдето да си сваля  някоя по-динамична гимнастика- Тае Бо, аеробика, но да не е много дълга, че нямам време за скачане повече от 30мин. а повечето са по час.

# 11
  • Мнения: 689
Моля ви някой регистриран да ме покани за торентите, за да активирам регистрацията си.

# 12
  • Мнения: 6 871
Моля ви някой регистриран да ме покани за торентите, за да активирам регистрацията си.
Едва ли ще стане, защото, за да пратиш покана трябва да си супер потребител и още някакви изисквания имаше. Та не се раздават покани наляво и надясно и едва ли ще намериш някой.

# 13
  • София
  • Мнения: 10 858
http://store1.data.bg/gateto/Moviez/Aerobic%20-%20Tae%20Bo/
Basic workout  е половин час.

# 14
  • Мнения: 5 475

   Cry Линка изобщо не се отваря!

Общи условия

Активация на акаунт