Да се кооперираме за гланц на Ланком...

  • 968
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 291
Момичета, любимите ми гланцове са гланцовете на Ланком  Laughing
Та ако си ги купиш в комплект от 3 излизат по 22лв. иначе един е 33лв.
Има ли желаещи да си вземем на партия 3  Mr. Green Предлагам тези 2 цвята
Тозии този.
Пристигат за 3 седмици.
И ако някой знае колко струват тук, в магазина, да казва, че аз досега само от безмитния съм си ги купувала  Embarassed

# 1
  • Мнения: 7 837
За мен пък, тези гланцове не си заслужават парите.
Разликата с тези на Лореал е само в 2 пъти по-високата цена  Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 10 291
Разликата с Лореал е огромна... Лореала, ми изчезва от устните за отрицателно време, а този е доста по траен и някак по-лъскав  Mr. Green
Но всеки сам си избира козметиката... определено предпочитам Ланком пред Лореал  Wink

# 3
  • Мнения: 7 837
Щом си доволна от тях, ОК  Grinning

Аз имам и двата вида и разликата е никаква.
Най-вероятно много си зависи и къде са произведени  newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 1 476
Здрасти, писах ти на лични  Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 10 291
32 Mangue е запазен, ако някой иска 17 Fraise, ще ги поръчам  Mr. Green

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Този комплекти ли имаш предвид?
http://strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=40132&goChar=L

т.е. офертата е само за тези 3 цвята?

Твой познат ще донесе стоката или правят доставки до БГ?
Питам, защото се интересувам и от други неща.

# 7
  • София
  • Мнения: 10 291
Tочно този имам предвид.
Сайта е с безплатна доставка, трябва ти само кредитна карта  Wink

# 8
  • Мнения: 5 500
Най-вероятно много си зависи и къде са произведени  newsm78
Кейс, определено ужасно много зависи къде е произведено съответното нещо, защото ми донесоха спиралата на Лореал двойната, да не ставам сега май Шокинг беше, та черната четка е леко извита! Като я показах тук мацките си помислиха, че съм я изкривила докат съм я вадила hahaha
Иначе Нат, и на мен ми допадна 32, ама щом е зает вече  Tired

# 9
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
...на мен ми допадна 32, ама щом е зает вече  Tired[/b][/color]
Аз пък си харесах 33, така че ако на някой му допадне 17, ще има нова кооперация. Grinning.Проблемът е, че нямам кредитна карта.

# 10
  • Мнения: 6 871
Кейс, определено ужасно много зависи къде е произведено съответното нещо, защото ми донесоха спиралата на Лореал двойната, да не ставам сега май Шокинг беше, та черната четка е леко извита! Като я показах тук мацките си помислиха, че съм я изкривила докат съм я вадила hahaha
E всъщност трябва ли да е крива четката или не? Защото и моята е така, купих си я от летището в Дубай ако има значение.

# 11
  • София
  • Мнения: 10 291
Кейс, определено ужасно много зависи къде е произведено съответното нещо, защото ми донесоха спиралата на Лореал двойната, да не ставам сега май Шокинг беше, та черната четка е леко извита! Като я показах тук мацките си помислиха, че съм я изкривила докат съм я вадила hahaha
E всъщност трябва ли да е крива четката или не? Защото и моята е така, купих си я от летището в Дубай ако има значение.
Тези дето ги продават в БГ са с права четка  Laughing
Определено нещата не правени за Източна Европа са с по-добро качество  #Cussing out

# 12
  • Мнения: 5 241
Кейс, определено ужасно много зависи къде е произведено съответното нещо, защото ми донесоха спиралата на Лореал двойната, да не ставам сега май Шокинг беше, та черната четка е леко извита! Като я показах тук мацките си помислиха, че съм я изкривила докат съм я вадила hahaha
E всъщност трябва ли да е крива четката или не? Защото и моята е така, купих си я от летището в Дубай ако има значение.

Моята е купувана от тук(Бг) и също е с изкривена четка  Simple Smile
17 номер много ли е ярко, някой ползвал ли го е  newsm78

Последна редакция: ср, 15 мар 2006, 14:59 от Radina

# 13
  • Мнения: 1 063
Жалко nad_tab и аз съм им почитател, но имам 31, а си търся нещо телесно, по към много светло, нежно кафяво! Иначе щяхме да се кооперираме!

Общи условия

Активация на акаунт