Имате ли регистрация в elmaz.com?

  • 20 627
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 998
Имате ли регистрация в атол.бг? Имам чувството, че там има доста татковци с малки деца...Ако имате регистрация - защо, какво търсите и какво не ви достига в къщи? И мислите ли, че младите татковци там образуват специална група?
Пък после може и аз да кажа, защо имам регистрация там Wink

Последна редакция: вт, 04 апр 2006, 10:09 от anco

# 1
  • Мнения: 998
Ама и аз - много се извинявам!!! Въпросът ми беше за елмаз.ком - иначе звучи много глупаво Embarassed

# 2
  • София
  • Мнения: 1 444
Имам и на двете места.В първото просто искам да открия съучениците си и намерих доста регестрирани.В елмаз се регистрирах тъй като видях от колежка и ми стана интересно това, че има много снимки.Имахме си в работата една традиция- в следобедните часове сядахме няколко човека пред компютъра и влизахме в елмаз или бгдейт и гледаме профилите със снимки, съответно следват коментари и така убивахме часовете до края на раб. ден.Честно казано в елмаз повечето хора си търсят партньори или за женитба направо или просто сексуални.Не съм влизала от няколко месеца точно поради тази причина, че е пълно с разни с извинение недоклатени, които не разбират от учтиво обяснение, че не си там за секс, а продължават да досаждат и нкрая дори обиждат.Отврат. #Cussing out
Честно казано трябва да има и такива места, забелязах че има много самотни хора, както и много явно неспособни да създават връзки по общоустановеният начин, а дали чрез интернет вече не е станало общоустановен начин? newsm78
С две думи имам противоречиво мнение за тези сайтове. Joy Joy Joy

# 3
  • Мнения: 5 391
Имам само в атол.бг Peace

# 4
  • Мнения: 2 587

И аз така,но къде са татковците?

# 5
  • Мнения: 998
Чатят в елмаза Joy

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
На баба ви хвърчилото чати в Елмаз-а... Тоз Елмаз е голяма глупост и не бих се "натикал" там за нищо на света...
А ти anco, щом питането ти е за Елмаз-а, а не за Атол-а... Че смени си заглавието на темата... Заблуждаваш народа... Wink Хи-хи-хи-хи-хи...
Аз регистрация в Атол имам... Пращаме си съобщения с бившите съученици... С някои от които сме се позабравили...

# 7
  • Мнения: 4 473
Тези дни и аз се регистрирах в Атол. Не останах очарована обаче от условията на сайта - трябва да си платиш за да се свържиш с някого Twisted Evil Не съм за няколкото левчета, но това не съм го виждала никъде другаде Crossing Arms
п.п. открих една съученичка, но ще изчакам да видя дали тя няма да ме познае първа Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 629
А, в Атол имам Grinning В Елмаз - не, но ще взема да си спретна, интересно било, казваш Wink

Стрелче, и аз така намерих няколко съученици, но ми се досвидя да плащам и ги прибавих към списъка си с приятели - те видели, и ме потърсиха Wink

# 9
  • Мнения: 6 164
Имам в Атол - да  Joy Нали това е въпросът? fiuuuuuu

# 10
  • Мнения: 2 178
Имам регистрация в атол и пишман съм станала,защото ме намират хора,от които не искам да бъда открита  #Cussing out
А не си я прекратявам,защото понякога ми се иска да видя профила на някой, който не е достъпен за нерегнати.
Отначало ми беше интересно да видя кой накъде е и какво е станало от него,но на този етап влизам рядко-средно на 2 месеца веднъж.  Confused

# 11
  • Мнения: 211
Аз също имам регистрация в atol.bg и то само защото искам да видя какво става с моите съученички.До сега не са ми досаждали.Освен това съм от поне година и половина регистрирана и от време на време ми изпращат писма,с които ме уведомяват че примерно за 2 седмици мога да изпращам безплатно съобщения,а иначе никога не бих дала някой лев за да мога да си комуникирам с някой.
Последно ме сюрпризираха за 8 Март като ми позволиха безплатно 2 седмици да изпращам съобщения!

# 12
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Има в атол, имам и снимка и още на другия ден ми досади един 25г младеж. Помислих тогава, че съм се набутала където не трябва Wink

# 13
# 14
  • Мнения: 8 505
Не,нямам.

Общи условия

Активация на акаунт