Страх ме е!

  • 1 129
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,
от известно време имам едни страхове и бих искала да ги споделя с вас, да видим какво ще ме посъветвате Cry
Проблема ми е следния - по време на цикъл ме боли много от дясната страна и винаги и само от дясната страна, което ми се струва ненормално. Ходих на лекар и ми казаха, че нищо ми няма, а аз не съм много сигурна Cry Когато правим секс с приятеля ми и той свършва в мен спермата изтича все едно я изливаш в нещо което няма отвор......страх ме е, че може да имам запушени тръби и да не мога да имам деца.......а аз нямам и искам да имам, много искам!!!!!! Аз съм на 21......и искам бебе!!!

# 1
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Объркала си подфорума.Пиши в здравен или искам бебе!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Когато правим секс с приятеля ми и той свършва в мен спермата изтича все едно я изливаш в нещо което няма отвор......

Естествено, че ще изтича - ти да не очакваш спермата да се "налее" и да остане вътре в теб?!  Mr. Green Всъщност изтича семенната течност - това не означава, че част от сперматозоидите не са влязли където трябва! Споко!  Peace

# 3
  • Мнения: 6 472
Прекалено си се шашнала:) И мен по време на цикъл винаги ме е боляляло точно от дясно. Аз имах други опасения и също се бях ходила на лекар, който също ми обясни че нищо ми няма. Имам си две деца, така че очевадно не са ми запушени тръбите Grinning

# 4
  • Мнения: 209
Норамлно е всяка жена да се притеснява дали ще може да има деца но не мисля че трябва да си го превръ
аш във фикс идея
Ти си толкова млада а и изобщо не правиш опити да забременееш и то да не сеполучава че да иамш основания за притеснения
Освен това лекарите са ти казали че всичко то е ок
Ако много те боли за твое успокоение можеш да си направиш по-б-стойни изследвания - микробиология за да се отхвърли наличието на инфекция , цитонамазка Да те види някой добър генеколог, защото разни удебелиения по шийката на матката или каналите май се напипват а не могат да се видят на ехограф
Но пред newsm10и всичко Живей си живота и не се притеснявай

# 5
  • Мнения: 397
Не се притеснявай - мен също ме болеше даже и в определени периоди в месеца, когато съм в овулация. Оказа се, че десния яйчник образува по-голяма яйцеклетка от левия и един вид се подува. Съответно нормално е да боли и при цикъл. Поне при мен беше така. Сега, когато пия противозачатъчни не усещам абсолютно нищо. Но ето че забременях без проблем и родих едно прекрасно бебе.  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 39 718
Мен си ме боли от дясно, защото имам срастване след операцията от апендицит.

# 7
Опитай при друг АГ,макар,че май не е нищо сериозно.И мен като др ме е боляло понякога.Относно изтичането-след акта вдигни краката и дупето на стената за около 10-15 минути.Аз го правех при което приятелят ми се заливаше да се смее,но сега чакаме нашето бебе.

Общи условия

Активация на акаунт