Zdraveite, Maicheta  Laughing

Imam speshno nujda ot savet.  
Ot 7 meseza poseshtavam edin doktor ot koito sam mn. dovolna i dosega nqmam nikakvi oplakvaniq.  Predi nqkolko sedmizi imah silni bolki, pregledame i mi kaza, 4e matkata mi e malka, pritiska malkata i ot tova se poluchavat kontrakzii. Izpisa mi hapcheta (Medolin) za otpuskane na muskulaturata. Predi 2 dena pak bqh na pregled i se okaza, 4e vsqka sedmiza trqbva da mi se biqt injekzii (Dexamed- 8 mg), zashtoto ima opastnost ot prejdevremenno rajdane i da razviqt dihatelnite patishta na bebka po-barzo, 4e da moje da disha samostoqtelno.
Jiveq v Kipar pri lelq mi. Tq kato 4u za injekziite vikna, 4e moqt doktor samo iskal da mi vzeme parite i se opitval da predizvika rajdaneto. V4era bqh na 2ro mnenie. Drugiqt doktor kaza, 4e toi ne vizdal opastnost ot prejdevremenno rajdane i 4e injekziite izobshto ne mi se biqt po pravilnata shema.
Ne znam na kogo da vqrvam. Ot edna strana vseki edin shte iska da se izkara po-klalifiziran i po-znaesh. Moeto vatreshno chuvstvo si e za moqt doktor, koito mi e prosledil zqlata bremennost, a i pri nego se chuvstvam po-spokoina i relax, mo me e strah da ne zbarkam v prezenkata si.
Maicheta, imashti podoben problem, molq pomognete. Ako sa Vi bili Dexamed po kakva shema sa go pravili i kak se e otrazilo na beboka tova, ima li nqkakva opastnost???
Za sajalenie nqmam postoqnen dostap do internet, no shte se opitam tiq dni da doida pak da vidq mneniqta vi.

Blagodariq Vi predvaritelno  Grinning