Фетална морфология - при д-р Марков (Фемина) или при д-р Томова?

  • 2 496
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 203
Здравейте, момичета! Другата седмица искам да отида на фетална морфология и не мога да реша при кого, тъй като разбрах, че д-р Димитрова от Фемина е в чужбина. Освен това искам да си направя запис на CD, a при д-р Томова правят само на дискета отделни образи. При кой техниката е по-добра? И има ли смисъл според вас да се прави запис на диск? Моля за препоръки.

# 1
Здравей, и аз ще ходя следващата седмица при д-р Томова.
Тя преглежда в различни кабинети, в различни клиники. Когато й се обадиш по телефона, можеш да се разбереш къде искаш да отидеш. Трябва да знаеш, че тя записва за след известно време, аз например си записах часа преди 10 дена, за 21-ви чак. Но тя ще ти каже кога и къде ще те приеме все пак.
Знам, че техниката е най-добра в Св.Лазар, но там е съответно  и по-скъп прегледа - 80лв. На другите места преглежда за 50лв. Много мила жена е и по телефона ще се разберете за всичко. Тя ще те попита дали имаш показания за този преглед или по желание искаш да отидеш.
Избрах при нея да отида, защото само нея ми бяха препоръчали, нямам никакво инфо за останалите доктори.

Успех!

# 2
  • Мнения: 959
Аз ходих при Марков и съм възхитена от прегледа,обясненията и отношението.Прави запис на диск,но аз не исках.Не знам,на кой от двамата видеозона е по-добър,но в Пловдив такива няма и скоро сигурно няма да има.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 423
Правих ФМ при Марков и съм очарована от отношението и професионализма му. Прегледа ми траеше 40 мин. през които той не спря да обяснява подробно, какво вижда, как трябва да е и как е!
Препоръчвам го! Peace

# 4
  • Мнения: 203
А знаеш ли при Марков дали се плаща отделно записа, или е включен в цената от 50 лв.?

# 5
  • Мнения: 2 663
Доцент Томова newsm10 newsm10
Супер подорбна е и невероятен специалист

# 6
  • София
  • Мнения: 1 802
И аз ходих при доктор Марков и останах много доволна от прегледа. Говори много спокойно, подробно, не го прави с досада и за отбиване на номера. За цената за запис на диск най-добре питай като си записваш час, аз като ходих се доплащаше, но ще те излъжа колко беше. Успех!

# 7
  • Мнения: 3 116
Д-р Марков  Hug

Ние си направихме запис на касета, донесохме си наша и платихме 10 лева за записа отделно от прегледа. Но най-добре е да питаш, като се обадиш да си запишеш час за цените. Те ще ти обяснят всичко  Hug

# 8
  • Мнения: 49
KetiK, май повечето от нас ходихме във ФЕМИНА при д-р Димитрова и д-р Врагалева. Тел. 983 30 20, ул. "Дунав" 47.
аз скоро бях при Димитрова и съм много доволна  Wink побързай, обаче - записването е за след ок. месец.. успех и добри новини!! Peace

# 9
  • Мнения: 395
Аз съм ходила при д-р Марков и то не веднъж/ но при мен имаше проблем/. Изкренно ти го препоръчвам, няма да съжаляваш.

# 10
  • Мнения: 169
Аз също ходих при Марков и съм много доволна - много внимателен, подробен, та чак не се сетих изобщо какво допълнително да го питам - всичко си беше казал човекът. Освен това като специалист ми го препоръчаха доктори, което беше и причината да го избера.

Относно записа - най-добре да питаш за цената когато си записваш час.

# 11
  • Мнения: 107
Аз ходих про доцент Томова - страхотна е! Невероятно достъпно предава информацията, а от обясненията й може и дете всичко да разбере!
Прегледа ме за 35-40 мин.
От горните постинги разбирам, че и д-р Марков е такъв специалист(спокоен, внимателен, КОМПЕТЕНТЕН), така че решението е в твои ръце. Важното тук е, че ще си направиш този задължителен и много важен преглед! Дано и при теб всичко е ок! Praynig

# 12
  • Мнения: 6 164
Аз бях при Димитрова и тя ми направи записа на ВИДЕОКАСЕТА. Носех си дискове - 2 бр. DVD-R и CD , но каза, че апаратурата няма възможност да направи записа на цифров носител и извади видеокасета от шкафа.
Предполагам, че при Марков е същото, не знам защо никой не ти го е споменал, може би не са правили записи.
Ако държиш да е CD едва ли във Фемина ще те огрее... Или поне при Димитрова 100% няма Rolling Eyes .... Но не е това най-важното, жената е супер професионалист - 3 пъти ходих при нея! Hug Видеокасетата е не по-лоша. Peace

# 13
  • Мнения: 2 242
Гласувам с две ръце за Томова  newsm10

# 14
  • Мнения: 6 164
Забравих да добавя - прегледът е 40 лв., ако искаш запис на ТВОЙ носител е +10 лв. (=50 лв.), а ако не носиш касета, още 10 лв. отгоре (=60 лв.). Wink

Общи условия

Активация на акаунт