депилация по време на бременност???

  • 2 226
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 209
Момичета мислите ли че е безвредно да се прави депилация по време на бременност?

# 1
за всеки е индивидуално. Желателно е да се избягва всякаква химия, не се знае как ще реагира кожата.

# 2
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Според мен няма никакъв проблем

# 3
  • Мнения: 163
Аз си правех и нямах никакви проблеми

# 4
  • Мнения: 209
и моята генеколожка така каза но аз искам да се допитам и до вас все пак може да имате повече ипит
Най странното е че когато бях бременна с дъщеря ми нямах нужда от това косъмчетата сами си  намаляха но сега не е так

# 5
  • Мнения: 266
От както съм бременна кожата ми е станала явно много чувствителна  Rolling Eyes винаги щом се бръсна отдолу започва зверски да ми пари, щипе, а в последствие и боли ... зачервява се(не ползвам пяна, а чист глицеринов сапун  newsm78) Не знам как ще я карам така  Close

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 816
Аз също си правих няколко пъти.Нямаше как.Много ме болеше да се епилирам.

# 7
  • Мнения: 2 035
Ох мами и за мен това е болен въпрос. Преди постоянно се епилирах, но сега особенно в зоната на бикините не смея и да си помисля  Shocked хем от страх да не навредя нещо на бебчето, хем и като знам как боли. Сега в тая зона започна да играе самобръсначката, затова че съм любопитна и аз, дали депилацията е безвредна  newsm78

Последна редакция: ср, 15 мар 2006, 15:11 от val_stef

# 8
  • София
  • Мнения: 3 787
Ако имаш безпроблемна бременност-не виждам какво може да навреди.
Аз по принцип изплозвам епилатор,но по време на бременността имах много контракции и беше противопоказно.Сега,докато кърмя,ужасно много ме боли,не знам защо така,явно хормони newsm78.И пак не го ползвам.
Като спра да кърмя,обаче,грабвам пак епилатора,че ми писна от този бръснач Naughty

# 9
  • Мнения: 8 505
Не мисля,че е някакъв проблем.
Все пак аз съм за епилацията.

# 10
  • Мнения: 356
             
Не мисля,че е някакъв проблем.
Все пак аз съм за епилацията.
newsm10
   

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не мисля,че е някакъв проблем.
Все пак аз съм за епилацията.
Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 2 227
.... в зоната на бикините не смея и да си помисля  Shocked ...

Аз тази зона, отдавна не си я виждам  smile3532 та за това с депилатоар, защото ме е страх да не се накълцам със самобръсначката.  Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 2 686
Аз си ходя на кола маска. През останалото време поддържам с епилатора. Триъгълника - само на кола маска, че с епилатора не мога. Но пък козметичката ми ползва локален анестетик и болката се ядва.

# 14
  • Мнения: 3 537
Мисля,че можеш да си се епилираш без да се притеснямаш,няма никакви проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт