помичка за изцеждане-каква?

  • 1 590
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 457
каква помпичка за изцеждане ще ми препоръчате

Последна редакция: сб, 08 апр 2006, 19:05 от Аурелия

# 1
  • Мнения: 513
Авент  Peace
Тъй като този въпрос често се задава може да пуснеш търсачката и ще откриеш доста теми.

# 2
  • Мнения: 498
и аз съм за авент- с повечето от другите само ще се измъчиш...

# 3
  • Мнения: 6 472
Вече 6,5 месеца съм с Авент и съм супер доволна.

# 4
  • София
  • Мнения: 8 931
Зависи за какво ще я ползваш. Аз ползвах помпа само първата седмица, докато се отрегулира кърмата, не съм замразявала и не съм давала в шише, така че и най-простата върши работа. Иначе на Avent са най-подходящи ако ще се цедиш да даваш на бебо.

# 5
  • Мнения: 1 059
Аз бях с най обикновена мисля че на камера беше и също бях много доволна

# 6
  • Мнения: 1 393
Авент  Peace

# 7
  • Мнения: 5 103
Аз мисля Авент да си взема.

# 8
# 9
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Изцеждането има смисъл само в началото-около 3 седмици, докато се регулира кърмата. Аз ползвах на приятелка, тип спринцовка, знам че струва 4 лв. от аптеката.

# 10
  • София
  • Мнения: 700
Аз също имам най-обикновена - тип спринцовка и съм доволна. Беше ми препоръчана от приятелка, която е пробвала разните видове.

# 11
  • Мнения: 870
Аз ползвах на НУК тип спринцовка и бях много доволна

# 12
  • Мнения: 2 332
Авент разбира се. Не се лъжи с тип спринцовка - в началото се изцеждах с такава, резултата беше че си докарах страхотни рагади и трябваше да кърмя детето си със силиконови зърна Sad.

# 13
  • Мнения: 310
newsm10 newsm10 newsm10
Моята помпа си изплати всяка стотинка  Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 2 371
Чувала съм от майки, че за да върши работа, трябва накрайника за гърдата да прави вакуум и колкото повече обхваща гърдата , тоест по-голяма част от нея, толкова е по-добре.
Моята кума си беше взела тип спринцовка, пълен боклук, за нищо не става, само си даде парите.

Общи условия

Активация на акаунт