раждане в Монтана

  • 2 823
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 127
В 38г.с. съм и трябва да родя в Монтана , но не зная към кой лекар да се обърна.Моля посъветвайте ме за добър доктор в град Монтана.Предварително благодаря!

# 1
# 2
  • Мнения: 46 508
Д-р Илиев  Peace
До колкото знам той е най-добрият в Монтана, майка ми е негова пацинтка дълги години и е много доволна.
Леко раждане Simple Smile

# 3
Аз живея в Монтана и съм родила и двете си деца при доктор Илиев. Поради проблеми с очите, от очен лекар беше наложено ражданията да се проведат със секцио. Безкрайни благодарности на доктор Илиев от мене и цялото ми семейство за професионално изпълнените ангажименти! Първото си дете съм родила на 29 години, а второто на 35 години. На практика, през последните 12 години аз не съм посещавала друг гинеколог, освен доктор Илиев.

# 4
  • Мнения: 127
Эдравейте! Благодаря ви за отговорите!Аэ не съм от Монтана и затова нямах информация за това кои са добрите специалисти там.Посетих д-р Николов от медицинския център с/у поликлиниката.Считам , че е много добър и му вярвам за всичко. Той също потвърди раждане със секцио, но със пълна упойка.Трябваше да кажа на семейството ми и те просто казаха че заминаваме за Шейново.Преди години леля ми почина при подобно раждане и паниката им сега е доста голяма.Разбирам ги .Аэ също се страхувам и искам всичко да мине добре и по -бързо да свърши, че напоследък много се изнервих от чакането и вземането на решението.Това е за сега, ако искате ще ви пиша после как е минало всичко! 

Общи условия

Активация на акаунт