Zdraveite!!!!

  • 3 990
  • 18
  •   1
Отговори
Predi 3 god. pravih abort po jelanie.Minaliq mesec hodih na profilakticen pregled v medicinska akadeniq pri doktor kolarov i rezultatite ot izsledvaniqta bqha matka-AVF i qi4nici-b.o.Kazami 4e vsi4ko mi e normalno no az se pritesnqvam dali 6te imam problemi zav bade6te.Vie kakvo mislite?dali mi e dalo nqkakvo otrajenie tozi abort?predvaritelno vi blagodarq

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Здравей,
след като лекаря ти е казал, че всичко е нормално, според мен място за притеснение няма.
Има много жени, които са правили аборт по желание или им е правен кюретаж в следствие на спонтане аборт, които забремняват и имат успешни бременности.
Не се притреснявай и ако правите бебе дано по-скоро забременееш!
Успех!

# 2
Blagodarq ti za uspolkoenieto Ba!!!Dano da e taka

# 3
  • Мнения: 2 120
Въобще не се притеснявай. Абортът не може да е причина за нищо лошо, ако е направен добре. Избий си от главицата черните мисли и гледай напред.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 356
що сте такива оптимисти бе?! Simple Smile
ако се пита доц.Щерев, жените, които правят аборт, стават стерилни и му пълнят клиниката!!!  Laughing

# 5
Квик!Ей това с клиниките е голямата мистерия newsm78Някой може ли да ми каже при кой да отида за хистерография и читава консултация,защото започнах да се обърквам от много информация и се чувствам тъпо TiredА няма да е лошо и да е някой по-позитивен лекар,не да отида за кашлица и да ми подпише смъртния акт....

# 6
  • Мнения: 7 718
Аз съм за д-р Владимиров - http://www.ivf.bg/

# 7
blagodarq vi momi4eta!!!Dano imam kasmet da stana mama

# 8
  • Мнения: 7 718
Пиши на кирилица!

# 9
  • Мнения: 910
Аз също смятам,че след като доктора е казал,че всичко е наред, няма защо да се притесняваш.
Аз правих аборт по желание преди около 8 месеца ,но доктора ме успокой че може да си имаме още едно дете.
 УСПЕХ!

# 10
Здравей dess76  какви са ти резултатите на матката и яйчниците от прегледа.Мойте са матка-AVF  и яйчници - б.о.Незнам какво означават тези резултати.А докторката също ми каза , че аако не съм и била споделила за аборта никога нямала де ме познай , че съм правила аборт.Дали е вярно това?Ти как мислиш?Благодаряти предварително

# 11
  • Мнения: 910
Здравей,tigricata!Честно да ти кажа и аз незнам какво значат тези резултати,а и на мен доктора не ми е казвал никакви резултати.Но ще ти кажа това което ми се случи- до петък сутринта си мислех че пак съм бременна(и така си й беше,но бременността е в доста ранен етап-плода няма два месеца),но поради вдигане на тежко(имам дъщеря на 1г.и 6м. и сега на етап само да търси мама и само да я взимам на ръце и да я гушкам)прокървих,но доктора ми каза засега да изчакаме,защото може и бременността да се запази,а може и от самия цикъл да се изчисти.И ми каза да не се притеснявам дори и да се наложи само че този път спонтанен аборт пак ще мога да имам дете.
Щом е направен както трябва би следвало да няма последици и недей да си мислиш такива неща!

# 12
Благодатя ти dess76 за успокоението.Не мога да си го избия от главата.И това ще имам ли деца  супер ме тормози.Дано скоро като започна с опитите да се върне усмивката ми.

# 13
  • Мнения: 747
Здравей, Tigricata!
Ако още не си научила- матка в AVF (ante versio flexio) означава матка, която е леко обърната напред. Имам чувството, че едно 50% от жените са така (или ретро.....- назад). Теоретически малко по-трудно се забременявало по естествен път, ама май само теоретически. Мои приятелки, дето са забременели, все са с AVF. И аз съм така.
А още повече, щом веднъж си забременявала, не би трябвало да се притесняваш. Особено ако не си имала никакви усложнения след аборта (в т.ч. висока т и пр.)
Д-р Коларов го знам, на него може да се разчита!
Горе главата и спокойно, Grinning успех!

# 14
  • Мнения: 747
Здравей, Tigricata!
Ако още не си научила- матка в AVF (ante versio flexio) означава матка, която е леко обърната напред. Имам чувството, че едно 50% от жените са така (или ретро.....- назад). Теоретически малко по-трудно се забременявало по естествен път, ама май само теоретически. Мои приятелки, дето са забременели, все са с AVF. И аз съм така.
А още повече, щом веднъж си забременявала, не би трябвало да се притесняваш. Особено ако не си имала никакви усложнения след аборта (в т.ч. висока т и пр.)
Д-р Коларов го знам, на него може да се разчита!
Горе главата и спокойно, Grinning успех!

Общи условия

Активация на акаунт