търся лекар.

  • 702
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
здравейте. първо да се похваля - вече имам момиченце на 4 месеца. Но имам проблем. Аз съм от Ямбол, но дойдохме да живеем при таткото тук в София. Утре трябва да сме на имунизация обаче в ямбол има грипна епидемия и от ХЕИ забранявяли всякакви ваксини... Мисълта ми е, че трябва да запиша Хейли тук и тук да  я ваксинират, защото не мога пътувам с нея - пътя е много, а таткото трудно може да отсъства през седмицата от работа. Живеем в Св. Троица. Кажете ми къде да отида и  ми препоръчайте лекар. Също така все още не съм си сменила адресната регистрация - това дали ще е проблем? И  ако я запиша  днес или утре при нов педиатър, ще  й сложат ли ваксината.....? Ако се наложи да я плащам дали е скъпа?  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 537
Не знам къде могат да ви сложат имунизацията, но можеш да си смениш личния лекар , независимо дали  си си сменила адресната регистрация или не.Сестра ми е във Варна ,а по адресна регистрация се води от Ямбол.И личната лекарка и е във Варна.

# 2
  • Мнения: 1 022
Да, можеш да отидеш при избран от теб педиатър и да си попълниш бланка за регистрация на пациент идващ от друго населено място и веднага ще го имунизират детето, ако е здравичко. Но те съветвам преди това да говориш по телефона с лекаря за да си сигурна, че като отидеш знаеш за къде и за какво си тръгнала и да не се моташ. Аз раждах в друг град и като се прибрахме се прехвърлих така и спомените са ми пресни от преди 4 месеца Simple Smile.

# 3
  • Мнения: 287
Мога да ти препоръчам педиатър в 10 поликлиника, ако не ти е далеч.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт