Лепенка "Бебе в колата"?

  • 4 975
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 472
От къде мога да се снабдя с лепенка "Бебе в колата", която да се залепя от вътрешната страна. Имах такава, която ми дадоха като си купихме столчето на Чико, но я бях залепила на колата, която ни откраднаха Sad

# 1
  • Мнения: 918
От Шел е нашата.

# 2
  • Мнения: 2 142
От всеки детски магазин, те са безплатни. Примерно тези на Нестле и другите храни пристигат заедна с кашоните пюрета.

# 3
  • Мнения: 6 472
Ще видя в Шел:)
Аз имам и на нестле и поне още 6 на Авент и други фирми, но не ме устройват, защото се залепят от външната страна на стъклото, аз искам да се лепи отвътре.

# 4
  • Мнения: 1 059
чуваласъм че ги има по детските магазини, но лично аз не съм виждала. питаласъм и са ми казвали че нямат

# 5
  • София
  • Мнения: 39 723
На кумата и бяха подарили от един детски магазин. Питай по детските магазини.
Предполагам, че както е писала Звезделина има и по големите бензиностанции.

# 6
  • Мнения: 341
Повечето фирми, които произвеждат детски храни и принадлежности за бебоци имат такива рекламни лепенки. По бебешките магазини със сигурност има - поискай, безплатни са. Нашата е от вътрешната страна и е на Brevi.

# 7
  • Мнения: 1 393
Днес гледах в Бебе маркета в Ив.Вазов

# 8
  • Мнения: 799
На Nuk са такива, каквито търсиш, имаше преди седмица в Бебемаркета в Иван Вазов.
Аз съм приготвила такава лепенка за бъдещата ми кола, че настоящата мисля да я продавам...

# 9
  • София/Център
  • Мнения: 136
В аптека "Ремедиум" на Шишман можеш да си вземеш, държат ги на шкафчетата където са подредени бебешките храни, за Nuk не се сещам дали е имало, но имат техни продукти ако не се лъжа, така че може и да има. Успех  Peace

# 10
  • Мнения: 5 228
Питиай и педиатъра ви - на мен скоро нашия ми даде на Пулмекс.

# 11
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
В детските магазини  Peace

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лулуто - на мига ти подарявам една..., само трябва да дойдеш до бившия си квартал де. Wink

Обаче се лепи отвън. Ама с някакво лепило или силикон 'що да не си я лепнеш и отвътре?!

# 13
  • Sofiq
  • Мнения: 192
Нашата е от магазин Слънчице. Аз често пазарувам там. Тя си е с емблемата на магазина. Пазарувам от този на "Константин Величков"61А - до метрото, а незнам дали има някой друг в София.

# 14
  • Мнения: 5 370
На ПАтриарха в магазин "Бъгс Бъни"-лепенки 'секакви. Нашата е на Макси Кози .

Общи условия

Активация на акаунт