Видя се вече плодното сакче!!!

  • 5 755
  • 33
  •   1
Отговори
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 160
Ура! Ура! Ура!!!Току що се връщам от доктора и вече мога да ви се похваля с плодно сакче!!!!!!!
Каза ми след 10 дена да отида за да чуе сърдечна дейност и тогава щял да ми честити.
Понеже имах 2-3 пъти леко течение , като цервикална слуз но леееко оцветена и отново го питах  да почвам някакви хормонални препарати , но той пак беше кагегоричен ,че преди да чуе сърдечна дейност не го брои бременност и е против взимането на медикаменти.
Чета,че при други момичета  още преди да са им чули бебешките сърца са им назначили  прогестерон под някаква форма.
Аз нямам нито болки, нито спазми но това появяващо се от време на време течение ме притеснява. Имам чувството ,че ако започна да се пийвам някакви таблетки ще се чуствам много по-спокойна.
Започва да ми се върти мисълта да отида и при някой друг лекар тия дни,пък ще видя.

# 1
  • Мнения: 1 419
Честито плодно сакче - сега само бъди спокойна и не си тормози главата с хапчета и други лекари  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 4 273
Браво Марта! Честито ти плодно сакче! И не пий никакви таблетки! Нормално е по време на бременност да имаш някакво течение. Очакваме включване и когато чуете сърчицето!

# 3
  • Мнения: 2 120
Браво Марта. Много се радвам за теб. И по-спокойно. Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 1 352
Честито! Не бързай с хапчетата. Всичко ще бъде наред.  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 998
Честито и от мен! Когато забременях с дъщеря ми, лекаря ми каза същото, но аз бях толкова щастлива и казах на всички, аз си се приемах бременна. Когато отидох след една седмица вече се видя тупкането и се разплаках от умиление. Вярвай, че всичко е наред и не пий хапчета!  Hug

# 6
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
4естито ти плодно сак4е.сега си по4ивай и се радвай на идващото беб4е  bouquet

# 7
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Браво,Марта!  bouquet
Надявам се всичко да върви добре!
А към "съветващите",абе вие лекари ли сте,че давате акъл да се пият или не хапчета!Бре!
Това че някой е пил,и всичко е било наред,а друг не е пил и пак всичко е било добре,значи ли че и при Марта важи?!?
Всеки си е отделен случай и за тая работа си има лекари.
Марта,ако се притесняваш иди и при друг на консултация просто,но нека да е лекар!
Успех!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 067
Марта, честито...

Лека бременност и пухкаво бебче! baby_neutral baby_neutral baby_neutral

Ще те посъветвам само да се консултираш с друг лекар.
Аз от едно такова зацапване, дето лекарят ми сметна уж за нормално, загубих бебето в 11 г.с.

# 9
  • Мнения: 104
Много, много се радвам за теб! Честито!
Сега се успокой и се радвай на малкото плодно сакче, а време за хапчета има. Нека лекарят, ако му имаш доверие, да прецени кога.
 smile3525 newsm10

# 10
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 160
Благодаря ви момичета за пожеланията!
Обаче нали знаете ,че шило в торба не седи ,така че вече си записах час за вторник следобяд при д-р Мазнейкова.
Така поне ще чуя още едно мнение на уважаван от мен доктор.
Дано да не ви писна от мен ,моите терзания и отчети.

# 11
  • Мнения: 289
Марта, честито и от мен - радвам се, че ще се консултираш с още един лекар, защото и аз постъпвам така - надявам се да е правилно. Praynig
Вчера бях на консултация с моя гинеколог, видя плодното сакче и "нещо кръгличко" вътре, но заради слузестото кафеникаво течение / при мен - с малко остра миризма/ от седмица, ми предписа Дуфастан. Аз съм малко притеснителна за взимането на лекарства, та днес ще посетя лекарката, при която родих, та да видим дали ще е на същото мнение.
Леко бременеене и по-малко притеснения за малчовците, много знаещи и четящи мами! Grinning

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Честито сакче  Grinning Да се похвалиш така и със сърчицето  Flutter
И се успокой! Но за мненията от 2 лекаря те подкрепям  Peace

# 13
  • Мнения: 307
Честито плодно сакче! Grinning
Стискам палци и се надявам всичко да бъде наред!
Мисля, че мнението и на друг гинеколог ще те успокои! Peace

# 14
  • Мнения: 2 825
Честито плодно сакче  Simple Smile Чакаме да чуем и новината за тупкащо сърчице  Simple Smile
Сега си почивай и се глези много. Wink

Общи условия

Активация на акаунт