Спешно: работа за майка с малко дете/деца в Пловдив, търси се майката

  • 980
  • 12
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 800
Темата не е много за тук, но поради по-специфичната й тематика си позволявам да я постна.



Център за бременни жени - Пловдив търси да назначи майка с малко дете/деца. Детето трябва да е до 2 - 2,6 години.

Първите 3 месеца ще е на изпитателен срок с минимална работна заплата, следващите 1,9 години - заплата 200 лв чисто.
Работата е свързана с работа с майки (не с бременните жени), координиране на събития и прояви, подготвяне на печатни издания, търсене на спонсори, работа с родилните домове в града, подготвяне на проекти, координиране и провеждане на занятия в Клуба на младия родител веднъж седмично. Желателно е майката да има опит с кърменето и/или да е положително настроена към него, т.к. ще се занимава с координиране на печатни издания и събития, свързани с него.
Среден работен ден - ок. 7 часа, с подразбиращите се възможности за отсъствие при болест на детето (или примерно за да го взима от ясла).

Център за бременни жени ще обучи майката за горните неща, т.е. опит не се иска.

# 1
  • Мнения: 3 760
Жалко, че не е за София.  Cry Точно това ми се прави...

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
За София не търсите лиииии Laughing Пу си първа, ако затърсите за тук Peace

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 800
Grinning
За съжаление в момента в София няма клон Център за бременни жени...

# 4
  • Мнения: 1 559
Ако беше за София, и аз се присъединявам към кандидатките Wink  Жалко,че всичко хубаво покрай Бу все е в Пловдив.

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 800
Жалко,че всичко хубаво покрай Бу все е в Пловдив.
Сега в Пловдив, скоро и в други градове  smile3534

# 6
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
200 лв. заплата за 7 часа работен ден е егати майтапа, Бу, шъ мъ прощавате!  Rolling Eyes

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 800
Зъхи, тука сме провинция Grinning
За работно време, което позволява гледане на малки деца (т.к. организацията е такава, че знае за проблемите на майките с малки деца и по принци наемат само такива), това са нормални пари. Тази работа се осигурява с помощта на Бюро по труда. В София може би е друго, не знам.


п.п. а аз, като ти чета изненадващите последни постинги, реших, че ще прочета нещо като "вземете мен, чакайте ме, идвам!"  Mr. Green

# 8
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
организацията е такава, че знае за проблемите на майките с малки деца...

Ами точно за това де...  Crossing Arms
Кой ще си остави детето 7 часа да го гледа някой друг, за да вземе 200 лв. на края на месеца.
Аз лично бих го счела за подигравка, още повече, че "организацията" знае колко струва в днешно време бавачката, пък и как се издържа дете изобщо!   Twisted Evil


п.п. а аз, като ти чета изненадващите последни постинги, реших, че ще прочета нещо като "вземете мен, чакайте ме, идвам!"  Mr. Green

Работата е абсолютно ок и би ми доставяла огромно удоволствие, както и на повечето майки тук, но заплатата е УНИЗИТЕЛНА!!!
Нещо не ме избива на майтап..., сори, ...  май щото отбивам Емата.  Rolling Eyes

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 493
И аз съм на мнение че 200 лв. е унизително малко Naughty

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 800
Унизително или не, хората нямат възможност да предложат повече.

# 11
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Бу, това е ясно, просто съобщението е пуснато във форум, затова се коментира.  Hug
Още повече, че изискванията са детенцето да е до 2-годишно. Извинявайте, ама до 2-годишна възраст на детето майката взима майчинство 160 лв, за какво й е да работи за 40 лв. де факто?!  Rolling Eyes

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 800
Платеното майчинство изтича при 2 навършени години (а ако не се осигурява, при 1). Това е проект на Бюрото по труда за подпомагане на майки с малки деца (до 3г) именно заради това. Изискванията са да е с малко дете (2 - 2,6г), не непременно до 2 години, но със сигурност под 3, за да я 'хване' проекта. А и не всички майки са се осигурявали, т.е. някои взимат майчински само до навършване на 1 година на детето.

Общи условия

Активация на акаунт