Маска за коса с майонеза?

  • 1 568
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 616
Бях чела някъде за някаква супер ефективна маска за изтощена коса с майонеза и още нещо, за вкъщи, ама като забравих какво беше "нещото" можете ли да помогнете?

# 1
  • Мнения: 4 371
Аз знам, че само майонеза се слага и се седи няколко часа(2 примерно).
Това е Thinking

# 2
  • Мнения: 27 524
Е,защо майонеза,като има толкова хубави масла по аптеките?  Flutter

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Само майонеза се втрива в корените на косата.
Това и аз бях го чела преди време, и писах тук за тази маска, едно от момичета едвам не ме изяде с парцалите Mr. Green

# 4
  • Мнения: 5 241
Аз съм я правила  Embarassed
После няма отмиване и ефекта не е кой знае какъв Naughty При наличие на толкова хубави готови маски, по добре не се цапайте с майонеза  Peace

# 5
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
по-добре се мажи с жълтък и зехтин, че в майнезата не се знае какво точно има Wink

# 6
  • Мнения: 27 524
яйчен прах и някаква мазнина...кой знае каква.Пробвай,ако ти е много мерак,но жълтък и зехтин е по-добър вариант,а още по-добър - бадемово масло на Икаров.

# 7
  • Мнения: 2 596
Тази маска съм я виждала да я прави Джулия Робъртс в един филм, но не бих я пробвала. Значи по принцип майонезата се прави от белтък, олио и 2 капки лимон.

# 8
  • Мнения: 2 616
И аз по принцип си правя от бадемо масло или зехтин, жълтък и кисело мляко, обаче имам една майонеза в хладилника, дето не става за ядене вече  и реших да я оползотворя, та затова питах,ама с това дето не се отмивала и резулатът не бил кой знае какъв, почвам да се замислям вече дали да не я хвърля за най-лесно.  newsm78

# 9
  • Мнения: 27 524
хвърли я  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт