Парочистачка Керхер sc 1020 - някой може ли да ми даде мнение?

  • 46 939
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5
Здравейте,може ли някой да ми каже каква е разликата между sc 1020 и sc 2 Предстои ми закупуване на парочистачка  но не мога да реша каква да си купя,.Спряла съм се на sc 1020 ,но не мога да разбера защо описанието на sc2 е същото а парите са повече Thinking.Ако е по мощна а малко по скъпа да си взема нея.Мерси  Simple Smileпредварително.

# 91
  • Мнения: 77
Здравей, днес бях в магазина им на К.Величков. Там ми казаха, че няма разлика, същата била имат CS2.
Вече не пишели др. Цифри.
Попитах ги за цената на която съм ги видяла в сайта 198 лв.
Казаха, че и в магазина мога да я закупя на същата цена. Независимо , че имаше етикет 249.лв
И дюзата за фуги е с отделна цена. Още към 20 лв.
Дано съм била полезна...

# 92
  • Мнения: 77
Сега влезнах в сайта да погледна разликите в моделите...
sc1020е 3.2 бара налягане,
А sc2е 3 бара....

# 93
  • Мнения: 77
Някой може ли да сподели ако има sc2, доволен ли е?

# 94
  • Мнения: 77
Момичета да се похваля, днес взехме cs2.
Пробвах вече, ....но  вечерта не мога да видя толкова добре резултата.
Минах огледалата на гардероба- идеално.ламината добре...утре другите....

# 95
  • Мнения: 5
Благодаря на всички които ми отговориха.Нямах време да пиша по рано.Купих sc2 страхотна е.Е не е вълшебна пръчица но с доста неща се справя и дезинфекцира.Всичко след нея направо скърца от чистота.Чистя с нея всичко което може да понесе гореща вода.С ламината съм малко по внимателна.

# 96
  • Мнения: 77
Момичета, чистили ли сте латекс стени или таван?
ако да , споделете какви са резултатите

# 97
  • Мнения: 77
Благодаря на всички които ми отговориха.Нямах време да пиша по рано.Купих sc2 страхотна е.Е не е вълшебна пръчица но с доста неща се справя и дезинфекцира.Всичко след нея направо скърца от чистота.Чистя с нея всичко което може да понесе гореща вода.С ламината съм малко по внимателна.

радвам се за теб, и аз си я взех. Доволна съм.... сподели какво си чистила с нея...

# 98
  • Мнения: 953
Момичета, чистили ли сте латекс стени или таван?
ако да , споделете какви са резултатите


имам позната, която твърди, че успява да почисти с нея стени с латекс...
Ако решиш пробвай на малък участък със слаба струя...

# 99
  • Мнения: 77
Бих желала да получа мнение от някой, който използва такава парочистачка. Сега е на промоция в Метро и много се замислям дали да не я купя. Но не искам да е поредният уред, който ми пълни шкафовете
когато я купувах си мислех колко много ще я ползвам.... прецени дали си работеща и колко време може да отделяш през почивните си дни за по основно чистене....никак не съм мързелива, но нямам такова свободно време, моята я продадох на приятелка, която искаше да си купи... сега съм поръчала робот прахосмукачка за всекидневно поддържане на пода.

Общи условия

Активация на акаунт