Въпрос за 'fertility friend'

  • 792
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 324
DPO - ми е ясно какво означав, но какво е DF. Явно пак е свързано с лутеалната фаза, но кажете ми какво значи точно.

# 1
  • Мнения: 4 324
Цитат на: klia
Възможно ли е да е това?
Dominant Follicle
The ovarian follicle that will release an egg at ovulation. The dominant follicle is responsible for estrogen production before ovulation.


Dominant Follicle - това май е доминантен фоликул. Според мен DF не може да означава това.

Питам какво означава DF, защото в момента ми го има под лентичката, а до вчера пишеш DPO (в момента съм доста далеч от доминантен фоликул и овулация  Wink )

# 2
  • Мнения: 3 154
Таничка, просто буквите са в края на лентичката и не им стига мястото... така е P отрязано и е станало на F Wink

# 3
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Sunshine
Таничка, просто буквите са в края на лентичката и не им стига мястото... така е P отрязано и е станало на F Wink



 Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning

Ехааааааааааааа, ама че съм из. Ама умирам от смях  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 2 249
Таня, тази твоя графика изглежда много обещаващо!:)

# 5
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Iva_D
Таня, тази твоя графика изглежда много обещаващо!:)


Графиката наистина изглежда обещаващо, но и болките в коремчето и ячниците и те са обещаващи за посещение от лелката  Wink Да идва и да се маха, че си обещах следващият месец да си меря БТ на по сигурно от устата мяст (в д-то  Embarassed )

# 6
  • София
  • Мнения: 2 249
Цитат на: Tania79
Цитат на: Iva_D
Таня, тази твоя графика изглежда много обещаващо!:)


Графиката наистина изглежда обещаващо, но и болките в коремчето и ячниците и те са обещаващи за посещение от лелката  Wink Да идва и да се маха, че си обещах следващият месец да си меря БТ на по сигурно от устата мяст (в д-то  Embarassed )

Е, то тия болки може да са и от друго;). Пожелавам ти го!

Общи условия

Активация на акаунт