Помощ! Търся спортно хоби около ж.к. Борово, София!

  • 1 154
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Здравейте, скъпи мои мами! Аз съм едно 19-годишно момиче, което много уважава и харесва този форум. Отскоро живея в София, в квартал Борово. Много ми се иска да се погрижа за тялото си.  Simple Smile Обаче не съм наясно къде, кога какво и така нататъка.. Не ми се иска да се отдалечавам много от вкъщо до късни доби по далечни спортни центрове. В квартала ми сякаш няма нищо, което да ме заинтригува. Аз не се справям добре с фитнеса и тае-бото, защото ми дотяга на 10-тата минута. Обичам танци и разтяганици (тренирала съм балети разни преди да се преместя в столицата). Може ли някой да ми помогне с информация? Единствено ме интересува да има пряк транспорт до даденото място ( 7 трамвай, 204, 2 или 9 тролей ) и да е нещо с танци-манци или йога. Чакам съвети от мами - столичанки!

Поздрави на бебчовците! baby_neutral

# 1
  • Мнения: 258
Здравейте, скъпи мои мами! Аз съм едно 19-годишно момиче, което много уважава и харесва този форум. Отскоро живея в София, в квартал Борово. Много ми се иска да се погрижа за тялото си.  Simple Smile Обаче не съм наясно къде, кога какво и така нататъка.. Не ми се иска да се отдалечавам много от вкъщо до късни доби по далечни спортни центрове. В квартала ми сякаш няма нищо, което да ме заинтригува. Аз не се справям добре с фитнеса и тае-бото, защото ми дотяга на 10-тата минута. Обичам танци и разтяганици (тренирала съм балети разни преди да се преместя в столицата). Може ли някой да ми помогне с информация? Единствено ме интересува да има пряк транспорт до даденото място ( 7 трамвай, 204, 2 или 9 тролей ) и да е нещо с танци-манци или йога. Чакам съвети от мами - столичанки!

Поздрави на бебчовците! baby_neutral
защо не отидеш на йога или пилатес в Славия? Wink

# 2
  • Мнения: 1 005
DA SLAVIQ E DOBUR VARIANT AZ HODEH TAM NA EROBIKA DOPREDI VREME,NO IOGATA MNOGO Q HVALQT.A I KATO CQLO IMAT DOSTA NESHTA.USPEH

# 3
  • София
  • Мнения: 1 324
The GYM /най-големият фитнес в България/, "Стрелбище", "Хайдушка гора" 111

# 4
  • Мнения: 111
Славия Спортес Peace

# 5
  • Мнения: 8 917
Наблизо има ли конна база? newsm78

# 6
  • Мнения: 111
Наблизо има ли конна база? newsm78
Има Peace

# 7
  • Мнения: 8 917
Значи момичето при желание има и ново хоби Mr. Green Няма как да избягаш от първата мускулна треска на краката обаче newsm78

# 8
  • Мнения: 1 005
kude se namira gym nekak si kato preseka goce del4ev i bulgaria kak da stigna do tam.ta da se postegna malko:)

Общи условия

Активация на акаунт