ANEW и кърмене?

  • 1 459
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 242
ANEW clinical lift and tuck от Ейвън.
Събирам мнения тъй като си взех продукта с надеждата да стопя "любовните дръжки" Mr. Green, но на листовката няма никакво инфо дали влияе при бременност и кърмене. В сайта също липсва информация.
Не искам да се втелясвам ама все пак...
Единственото инфо е че съдържа натурални съставки които ускоряват метаболизма и намалят енергията необходима за изгарянето на мазнините.
Какво мислите?

# 1
  • Мнения: 1 547
Мисля, че Ива вече е голяма. А че няма да стопиш любовните дръжки с него, също е ясно  Wink
Мажи смело! Моят крем ще дойде утре и аз почвам. Все пак не кърмим новородени, я  Laughing

А за естествените съставки...може да се спори, но по-добре за нас е да вярваме, че ще постигнем добри резултати.  Peace

# 2
  • Мнения: 4 242
Уф, при нас кърменето е все още като при новородените, сигурно над десетина пъти в денонощието. Или имаш предвид че е голяма и не би и подействало нещо подобно? newsm78
Освен това комбинирам пилатеса, йогата и крема така че определено се надявам на резултат! Simple Smile
Смърфи мерси за успокоението!  bouquet Почвам още тази вечер

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 912
Меринце, любовните дръжки с любов се топят най-добре  Mr. Green

За крема не мога много да кажа, не съм го ползвала, но би трябвало да има описание на съставките. На Орифлейм правят етикетите на няколко пласта, като разлепиш горния етикет има още е дин или два отдолу, които дават повече информация за продукта и производителя/вносителя.

# 4
  • Мнения: 1 737
Освен това комбинирам пилатеса, йогата и крема така че определено се надявам на резултат! Simple Smile
Смърфи мерси за успокоението!  bouquet Почвам още тази вечер[/color]

После да не започнеш да се хвалиш, че от крема е бил ефекта! Joy

Мисля че през кожата не достигат химиите чак до кърмата, от каквато и да е козметика. Wink

# 5
  • Мнения: 1 547
Меринце, любовните дръжки с любов се топят най-добре  Mr. Green

Jade, ми като се стопят, после за какво ще се хващаме?  Mr. Green

А със сигурност някои съставки преминават в кърмата, но децата вече са големи и въпреки завидния брой кърмения, не вярвам да им се отрази по някакъв начин. В момента и аз се мажа с 2 мазила и пия още 2 (съвсем безобидни, разбира се) и не съм забелязала да се е отразило по какъвто и да било начин на младия господин  Heart Eyes

Пък и просто в момента всички искаме бърз резултат, че лятото е близооо  Sunglasses

# 6
  • Мнения: 2 553
А майчета, мойта бебка като е на 2 месеца дали ще й навреди ако ползвам подобен продукт ( че имам доста за "прибиране" по телцето)  Thinking (извинявам се ако разводнявам темата  ooooh! )

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 912
Меринце, любовните дръжки с любов се топят най-добре  Mr. Green

Jade, ми като се стопят, после за какво ще се хващаме?  Mr. Green

За таблетката на леглото   Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 4 242
хахахахах
разбихте ме пак ейй
Joy Joy Joy


Пък и просто в момента всички искаме бърз резултат, че лятото е близооо  Sunglasses
именно Blush Peace

# 9
  • Мнения: 4 242
Джейд разгледах отвсякъде душо, обаче инфо никакво не открих. newsm78 Хипер тайна е рецептата явно hahaha

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 912
Съставки:

WATER/EAU
ISODODECANE
PROPYLENE GLYCOL
GLYCERIN
DIMETHICONE
STEARETH-20
COLA NITIDA SEED EXTRACT
PERILLA SEED OIL (PURIFIED EGOMA OIL)
BUPLEURUM FALCATUM EXTRACT
GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT
SILYBUM MARIANUM EXTRACT
CITRUS AURANTIUM AMARA (BITTER ORANGE) FLOWER EXTRACT
MACROCYSTIS PYRIFERA EXTRACT
GLYCINE MAX (SOYBEAN) SYMBIOSOME EXTRACT
CRATAEGUS MONOGINA FRUIT EXTRACT
PUNICA GRANATUM FRUIT JUICE
FOENICULUM VULGARE (FENNEL) FRUIT EXTRACT
MEDICAGO SATIVA (ALFALFA) EXTRACT
DAUCUS CAROTA SATIVA (CARROT) ROOT EXTRACT
PALMITOYL TETRAPEPTIDE-3
CAFFEINE
STEARETH-2
CETEARYL ALCOHOL
GLYCERYL STEARATE
MENTHYL PCA
HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER
TRISILOXANE
PEG-8
ETHOXYDIGLYCOL
SQUALANE
CETEARETH-20
ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER
CARBOMER
DIMETHICONE CROSSPOLYMER
PHOSPHOLIPIDS
POLYSORBATE 60
MENTHOXYPROPANEDIOL
POTASSIUM HYDROXIDE
TETRASODIUM EDTA
METHYLPARABEN
CHLORPHENESIN
PARFUM/FRAGRANCE
RED 4
EXT. VIOLET 2


Обаче кое какво е и как действа на кърменето не мога много да кажа Confused
Само знам, че кофеина в подобни продукти не е противопоказен за кърменето.

Ако има някой с по-химични познания може да се включи.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 912
Действието е му описано като повишаващо клетъчния метаболизъм, увеличаващо микроциркулацията и стимулиращо производството на колаген и еластин. Все неща, които не ми звучат опасни за кърменето, но пък не съм експерт...

# 12
  • Мнения: 398
И аз съм в същата дилема - седи ми в къщи и не смея да се мажа по често, защото миналата година имах приятелка, която ми е клиентка и от антицелулитния им не можеше да спи Shocked Но тя се мажеше интензивно - сутрин и вечер и за една седмица каза че е свалила няколко кг. В същото време получи и главоболие и се заинтересувахме много подробно за съставките - явно има някои които действат по силно и се отразяват на организма като цяло, което ме спира да се мажа смело сега и с този. Все пак за да достигне целулита трябва да преодолее доста подкожни слоеве и за да има ефект /в което не се й съмнявам/ трябва да има силни активни съставки newsm78
Знам ли - то излагация за мен като се има впредвид че съм координатор Mr. Green, но наистина липсва такова инфо и аз съм в една чуденка за себе си.
КА и вие се кърмите доста пъти в денонощието - може би ако се мажеш вечерно време след последното кърмене е най-добре като вариант и най-щадящ бебо откъм евентуални вредни съставки Thinking

# 13
  • Мнения: 4 242
hahaha ами нямаме вечерно последно кърмене, денонощно е при нас Sunglasses
Мажа пък дано няма проблеми!


Джейд евала Heart Eyes, от къде изрови съставките?  newsm78color]

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 912
Джейд евала Heart Eyes, от къде изрови съставките?  newsm78color]

От сайта на Ейвън  Grinning
http://shop.avon.com/avonshop/default.asp

Изпратила съм им запитване дали продукта е съвместим с кърменето.
Като ми отговорят ще ти пиша.

Общи условия

Активация на акаунт