ТАТКОВЦИ РОКЕРИ

  • 1 808
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 130
Та такъв ми е въпроса към вас-Има ли татковци рокери в тоя форум ( пък защо не и мами ) !!! newsm39 Joy

# 1
  • Мнения: 1 526
има и оше как!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

# 2
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Наш тати кара ендуро

,

обаче аз по- си падам по джипките и ОФФ-РОУД-а... Mr. Green  -



това е от едно наше състезание...

Последна редакция: пт, 17 мар 2006, 01:22 от pipi67

# 3
  • Мнения: 4 362
Броят ли се бивши такива  Laughing
Сериозно дам моята половинка едно време преди да се оженим е бил и все още маниак на тема мотори ,ходел е
по събори,но чак рокер незнам може би наполовина  Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 4 865
вече е модерно да се наричат моторджии. "рокер" водело до гадни асоциации, пък те все пак са добри момчета... Wink

# 5
  • Мнения: 130
Броят ли се бивши такива  Laughing
Сериозно дам моята половинка едно време преди да се оженим е бил и все още маниак на тема мотори ,ходел е
по събори,но чак рокер незнам може би наполовина  Mr. Green

Рокер е състояние на духа предимно, така че брои се Laughing Laughing Laughing

# 6
  • Мнения: 1 150
Аааа и нашия татко си пада, ама по чопърите.Макар че ми рави впечатление че напоследък се е огледал в един пистов newsm78

# 7
  • Мнения: 328
И ние си имаме татко моторджия/рокер/,ама той е запален по ретрото.А на откриването на сезона ще ходи ли някой?

# 8
  • София
  • Мнения: 4 865
така като преглеждам семейните планове, май ще откриваме сезона....
дали пък да не си отида с колата newsm78

# 9
  • Мнения: 130
така като преглеждам семейните планове, май ще откриваме сезона....
дали пък да не си отида с колата newsm78
С колата няма да е същото Stop Laughing

# 10
  • Мнения: 130
И ние си имаме татко моторджия/рокер/,ама той е запален по ретрото.А на откриването на сезона ще ходи ли някой?
Ами тва е баш рокер, а не някакви 16-18 годишни камикадзета  с пластмасови ( пистови )  моторетки  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 1 526
Най се кефих на сбора в Пловдив- всяка година началото на юли но не пропусках и Враца и София и Габрово а в Търново стигнах само веднъж Sad За мое съжаление от както съм по странство ги пропускам тези културно -масови мероприятия! Обичам пистарките! И чопарите дават кеф! Ти какво караш

# 12
  • Мнения: 130
Най се кефих на сбора в Пловдив- всяка година началото на юли но не пропусках и Враца и София и Габрово а в Търново стигнах само веднъж Sad За мое съжаление от както съм по странство ги пропускам тези културно -масови мероприятия! Обичам пистарките! И чопарите дават кеф! Ти какво караш
Ами нищо не карам, защото нямам Cry Cry Cry Това обаче не ми пречи да си мечтая за един HARLEY да речем Grinning

# 13
  • Мнения: 1 526
Dream on!!!!!!
Как те разбирам и ние го `караме` същия!!!!! Joy Joy newsm39

# 14
  • София
  • Мнения: 4 865
лошо време се очертава за утрешното откриване на сезона.

стегнахте ли машините? нашият чопър е лъснат и готов за сезона, ама май ще поотложим откриването... Wear Umbrella

Общи условия

Активация на акаунт