София - кв. Младост (2)

  • 18 893
  • 269
  •   1
Отговори
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Ето ни мамите от Младост!!!

Младост 1
Теа
Linet – бл. 34
evichka77 – бл. 38
Небесна - бл. 79А
wily - бл. 1а
мими
ками – бл. 1
Таня П. - бл. 35
Бъжева – бл. 64

Младост 1А
odry
The Sun

Младост 2
Drina – бл. 222
Dan4eto-Kalpazan4e – до МАКС-а
lo80 – до РУМ-а
hedra
РЕНИ – до РУМ-а
Iva.M

Младост 3
sidi
veselina_s_p
hani – бл. 309
Veselka - до Патиланци
Лора - бл. 326
Joana
Catnadeen – Надя и бебе Дани - бл. 320
Sarsarilka - бл. 371
tani07 - бл.373
dilqnka - бл. 313
veselina_s_p - бл. 351Б
ritka - бл. 361
Vanche - бл. 333

Младост 4
bubanka
М_е_г_и - срещу Фантастико
kikа

Магазини за храни и детски стоки:
магазин "Ади" - Младост 2 - малко преди РУМ-а
магазин "Ламчо" – Младост 3, бл. 317
магазин "Ванеса" – Младост 3, бл. 364
Диетичния магазин на пазарчето на Младост 3, зад поликлиниката

Последна редакция: ср, 19 апр 2006, 13:51 от Drina

# 1
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Добро утро момичета,

smile3525 smile3525Честит Рожден Ден Емджи!!!!!!! smile3525 smile3525

Linet пожелавам ти детецето ти да е много здраво, весело и послушно.
Да носи радост на теб и мъжа ти и смеха му да оглася дните ви!!!

# 2
  • Мнения: 1 881
 hbday baloni ЕМДЖИ!!!


ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, ДА РАСТЕ КРАСИВО, УМНО И ПОСЛУШНО ДЕТЕ!!!

ДА РАДВА МАМА И ТАТИ И ДА Е МНОГО ЩАСТЛИВ!!!


целувки от Дени и мама Небесна

# 3
  • София
  • Мнения: 94
 newsm67 newsm59Честит Рожден Ден на Емил на Linet! newsm59  newsm67

 Нека да жив и здрав! Щастливо детство и послушни мама и тате желая на малкия, голям мъж!

# 4
  • Мнения: 243
Благодаря на всички за хубавите пожелания! newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51
Страшно много ме трогнахте .newsm03
За днес срещата си остава. 14ч. пред Нилана-та, ако е хубаво ще ви заведа в Неделя да почерпя, ако не ще се задоволим с Ниланата.Simple Smile
Всички са добре дошли Hug

# 5
  • Мнения: 505
 nbirthday nbirthday nbirthday


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕМДЖИ !!!


МНОГО ЗДРАВЕ И ВЕСЕЛО ДЕТСТВО....ДА РАДВА ВСИЧКИ С ПАКОСТИНИ И ДОБРИНИЧКИ...

# 6
  • Мнения: 1 416
Линет, честит ти рожденник!!!  newsm51

Нека Емил е весел, здрав и игрив! Да стане хубав и добър мъж! Да ви носи само радости и гордост!

Весел празник и наздраве!!!

# 7
  • София
  • Мнения: 4 571
 newsm51 Линет, честит ти рожденник. Да расте, да слуша и много да те радва. Tada

# 8
  • София, Младост 3
  • Мнения: 279
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЕМДЖИ! БЪДИ ЗДРАВО, ЩАСТЛИВО И ОБИЧАНО ДЕТЕ! НЕКА СЛЪНЦЕТО ВИНАГИ ГРЕЕ В ТВОИТЕ ОЧИЧКИ!

# 9
  • Мнения: 505
как сте днес милички....
май и днес времето няма да ни пожали..и все ще си мисли да вали..вали...вали...
  umbrella  umbrella  umbrella  umbrella  umbrella  umbrella  umbrella  umbrella

Вени разказвай как изкарахте празника на рожденника ...ние неможахме да се включим в разходката по простата причини че към 14 вече спим следобеден сън и обичаме да си поспиваме в леглото , а не навън    smile3524но ти няма да избягаш от почерпката ще те изловим някой ден да се отчетеш... Joy

Евичка виждам в списъка че живееш в бл.38 ...може ли едно питане... newsm78 кажи ми кой ти е интернет доставчика...че след месец ще ти ставам съседка  Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 94
Здравейте,момичета!

Празника на Емджи вчера беше много приятен!
Ей, много кофти с това време! Мъж ми замина от сутринта на сервиз с колата - повече от мене я глези! С това бебе-гледане се чудя, нямам ли вече нужда и аз от основен ремонт  Laughing
Мария заспа в 11 и още спинка, пък аз бях замислила разходка - дано само не завали пак, че ще луднем цял ден в къщи!

Желая ви спокойни и релаксиращи почивни дни! Ако може и слънчеви - още по-хубаво!

# 11
  • София, Младост 3
  • Мнения: 279
Вени, много ни беше приятно да споделим вашия празник!

Wily, преди няколко месеца, когато търсихме оферти, се оказа, че в блока освен БТК и Евроком нямаше други варианти. За сега не знам. Ние сме на Евроком (плюс кабелната). Дано да се засечем като се преместите. Че ние смятаме да се изнасяме, защото имаме много проблеми с хазяите и с апартамента. Това е най-гадното строителство- течове, мухъл, топлата вода изтича 120л докато дойде нормално топла, че да се изкъпеш, калта около блока и още хиляди неща.... Собствениците бая ядове берат. Лятото се видяхме в чудо с едни течове и добре, че успяха да закърпят положението малко преди бебо да се роди (след два месеца ходене по мъките). С топлата вода все още имаме проблеми. Всъщност ще се местим като намерим нещо друго.

та това от мен - спокойна нощ ви желая и до скоро!

# 12
  • Мнения: 4 428
Здравейте, мами от Младост Grinning

Аз ще се присъединя към вас най-късно на 24-и, когато ми е датата за секциото. Тогава ще разбера и аз какво е това да се грижиш за такова мъничко и супер зависещо от тебе същество Grinning

И понеже се задават топлите дни и разхотки, ще се радвам да се присъединя към вашия отбор.

# 13
  • София
  • Мнения: 94
Здравей, veselina_s_p!

И моето секцио беше на 24-ти, юни Simple Smile Ако не ти тежи много коремчето вече, заповядай от сега на разходките с нас! Но ние повече в Младост 1 излизаме и не знам дали не ти е далечко. Аз едвам се движех миналия юни.

Желая ти леко раждане! На мен раждането ми беше най-лесната част от 9-те месеца бременност! Пък след секциото с такъв кеф си полежах на гръб цели 12 часа - нали ни вливаха много обезболяващи, направо като на хотел се чувствах Simple Smile

# 14
  • София, Младост 3
  • Мнения: 279
Здравей, veselina_s_p! Колкото повече, толкова повече (както е казал Мечо-Пух) Wink!

Наистина заповядай  с нас на разходки, ако не ти е далече!

При мен, за разлика от Одри, секциото (и изобщо деня на раждането, като изключим крайния резултат Wink) беше най-кошмарното ми преживяване - понеже ме мъчиха за нормално, ама не стана работата, та това секцо ми дойде в повечко и после дните не бяха от най-приятните. (Иначе имах перфектната бременност - никакви неразположения от каквото и да е естество.)Но всичко се забравя като видиш очичките на мъничето и си казваш, че всяка болчица си е заслужавала! То това мойто си е един от най-лошите сценарии де, но щом си планирано секцио, поне психически ще си подготвена за това - аз все се надявах за нормално раждане! Но след като опитах и от двете - за второ бебе, няма да се колебая - само секцио!

Мамета, очертава се хубаво време, та се надявам да се виждаме повечко тая седмица!

Общи условия

Активация на акаунт