Помощ врата ми!

  • 5 012
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 100
Какво да правя , както си спях сладко нощеска маи си прещипах някакъв нерв на врата и сега ми е супер гано! Като засадено мушкато съм, а за болката не ми се говори! Мнооого гадно! купих си Фастум гел, но той май е за схаващания!
Имал ли е някой подобен проблем? Какво да пия или да мажа?

# 1
  • Мнения: 2 108
майка ми като се прбра от Гърция ми даде вудъж когато бях като теб нещо ,което имаше мигновен и дълъг ефект
за съжаление Blushтова беше преди 3-4 год и не си спомням изобщо как се казваше и има ли го тук
Има едни за кръст като се схване Циклофенак дуо или нещо бодобно, че съм сакарана с лекарствата-може да отпусне и врата ти-ама по-добре питай и лекар

# 2
  • Мнения: 3 042
Има едни за кръст като се схване Циклофенак дуо или нещо бодобно, че съм сакарана с лекарствата-може да отпусне и врата ти-ама по-добре питай и лекар

ДИКЛОФЕНАК ДУО е, ама най-добре лекар ще каже.

# 3
  • Мнения: 2 108
Има едни за кръст като се схване Циклофенак дуо или нещо бодобно, че съм сакарана с лекарствата-може да отпусне и врата ти-ама по-добре питай и лекар

ДИКЛОФЕНАК ДУО е, ама най-добре лекар ще каже.

звнаех,че ще се изложа Blush
ще ме запомните в този форум с инвалидните ми познания в областта на  лекарствата и лечението изобщо Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 645
Не искам да те отчайвам,но в този случай на мен ми помага физиотерапефт(на майка много близка приятелка е такава)
Или има един спрей Ise - Spray на Reparil,той също облекчава болката.
Много е кофти, знам, на мен често ми се случват такива схващания.

# 5
  • Мнения: 140
Невралгин 3 пъти по 1.И нещо за мазане-като Волтарен...

# 6
  • София
  • Мнения: 2 100
ох ходих до аптеката и ми дадоха Невробекс, а фастума дали ще ми помогне?

# 7
  • софия
  • Мнения: 181
Скоро имах същия проблем -вземи БИОЛИН/бълг.АУЛИН/ по1 на ден.Той не само облекчава болката,но лекува възпаления нерв.

# 8
  • София
  • Мнения: 39 761
Аз бях така един месец след раждането. Ходих на лекар, правиха ми даже и снимка, диагноза разтегнаха шия.
И понеже кърмих не ми изписаха никакви лекарства, само ми изписаха някакви мазила, които не помагаха много.
Сега в момента ако имам някакво схващане се мажа с Финалгон и пия Неуробекс.

# 9
  • Мнения: 26
пробвай с ревулсан - много е ефикасно и за пиене по-добре е неуралгин, а не аулин - забравете този аулин - страшно е токсичен и забранен в много държави - Холандия, Испания и др. Уврежда черния дроб!!!

# 10
  • Мнения: 17 407
Какво да правя , както си спях сладко нощеска маи си прещипах някакъв нерв на врата и сега ми е супер гано! Като засадено мушкато съм, а за болката не ми се говори! Мнооого гадно! купих си Фастум гел, но той май е за схаващания!
Имал ли е някой подобен проблем? Какво да пия или да мажа?

Отиди при мануален терапевт!

# 11
  • Мнения: 326
Опитай с хомеопатия.

# 12
  • Мнения: 17 407

При наличие на блокаж едва ли ще помогне.

# 13
  • Мнения: 326
При наличие на блокаж едва ли ще помогне.
Защо не?
А могат чудесно да се съчетаят двата метода Simple Smile

# 14
  • Мнения: 17 407
Защото в патогенезата на блокажа водеща роля има механичният момент  Wink Хомеопатия може в следващ етап от лечението Peace

Общи условия

Активация на акаунт