За космите по ръцете

  • 7 896
  • 122
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Обезкосмявате ли си ръцете и приемате ли за нормално една жена да ходи с косми по ръцете и в същото време да е облечена с къс ръкав,потник или официална рокля?Въпроса ми е провокиран от това,че като го гледам снимки по форума доста от мамите са с косми по ръцете,а в същото време са гримирани,наточени и т.н.Аз лично не приемам космите по ръцете като украса на тялото или нещо нормално и естествено!

# 1
  • Мнения: 5 577
В голямо двуомление съм по тоя въпрос - да, смятам, че е хубаво да се махат, и съответно искам и моите да ги няма. Мразя всеки косъм.

Но пък се консултирах с мъжо, и още някой представители на мъжкия пол, които са категорични, че няма нужда. Били прекалено малки и незабележими спрямо на другите и било излишно. Можело да станат по-гадни после, вярно ли е?  Blush

Все още не съм ги махнала и се чудя.

# 2
  • Мнения: 959
А,никакви косми-само на главата и веждите Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 153
Освен вежди, мигли и коса, друди косми не понасям! И на мен ми е странно как някои "наточени" девойки не желаят да се разделят с това си окосмяване, което в много случаи не е просто мъхче, ами живи космалаци!!!

# 4
  • София
  • Мнения: 4 423
Не допускам косми никъде, руса съм и въпреки това си махам космите и на ръцете!

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз също не ги приемам!Но има разлика-тези които имат мъх по ръцете не виждам смисъл да го махат.Но моите са много тъмни и е отврат Sick

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Обезкосмявам вся и всьо от години наред, и е много по-естетично според мен. Като видя някоя миловидна девойка с мустаки КралиМарковски, или гъста и буйна черна растителност по иначе фините си ръчички, леко неприятно ми става, макар че не се хвърлям да я увивам с одеало, за да не дразни чувствителния ми взор - има жени, които така си се харесват, в крайна сметка, щом не е на моето тяло, защо да ме тревожи?!
А веднъж обезкосми ли си човек ръцете, надали ще се върне в обрасъл вид - много приятно е чувството Simple Smile

Темата е за Красива мама, бтв.

# 7
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
И аз си махам космите по ръцете, но признавам, че съм по-редовна през лятото.  Blush
Може би темата все пак е за "красивия" форум, а?  Wink

# 8
  • Мнения: 5 577
Аааа, дали тоз мъх след едно махане може да стане по-гъст и гаден?
На колко време трябва да се прави процедурата?


Няма ли някоя "мъхеста" форумка да ми каже?  Blush

# 9
  • София
  • Мнения: 2 271
Моите косми по ръцете, пък не са тъмни и дебели и за това не ги махам.  Mr. GreenНе ги смятам за украшение, но ги приемам за нещо естествено и в никакъв случай грозно.
Спокойно се гримирам и обличам официални дрехи и си ги нося с космите  Flutter

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Клюкарника и Красива мама са едно под друго и аз исках там да я пусна,ама съм натиснала грешния бутон! Embarassed
Може да я преместите Wink

# 11
  • Мнения: 1 533
Аааа, дали тоз мъх след едно махане може да стане по-гъст и гаден?
На колко време трябва да се прави процедурата?


Няма ли някоя "мъхеста" форумка да ми каже?   Blush

Верги, ако се махат с кола, няма да станат по-гъсти, нито по-гадни. Даже с годините оредяват. Ще те информирам по-подробно къде да отидеш, ако решиш.

# 12
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Аз си ги махам с епилатора и не съм забелязала да стават по-гисти и дебели...напротив стават тънки, а на места дори не се и появяват!

# 13
  • Мнения: 625
  Проблем е,че при мен се забиват някои косъмчета и става грозно,май по-добре ми беше с мъха?! newsm78

# 14
  • Мнения: 7 186
Аз съм върл противник на космите. Има- няма- махам всичко наред.
В случая мнението ми е крайно. Twisted Evil
Те вече мъжете се обезкосмяват, та за жените какво остава.

Общи условия

Активация на акаунт