колко време ви беше необходимо след секцио да си върнете предишното тегло

  • 2 236
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 756
моля споделете  bouquet

# 1
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Като ме изписаха от болницата, седмица след операцията, ми оставаха някъде около пет килогграма. Свалих ги за близо месец. Правя уточнението, че имах кърма първите 2 седмици.

# 2
  • Мнения: 1 756
е аз кърмих 6 месеца, и едва сега, година по късно почвам видимо да отслабвам

# 3
  • Мнения: 355
След раждането имах да свалям 8 кг. Свалих 3 кг и останах така докато кърмя (шест месеца и половина). После ми отне около месец - два да се върна в стартовите кг.
Мился, че всичко е въпрос на воля.

# 4
  • Мнения: 1 809
Аз качих 25кг Embarassed и ми беше необходимо 1,5-2г. докато си върна килограмите от преди забременяването.Бавен процес беше,но пък отслабнах повече от колкото преди да забременея  Peace

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
почти съм ги славлила вече. Остават ми 3-4 кг

# 6
  • Мнения: 583
излязох от болницата само 4 кг по-малко.имах още 10 за сваляне и без спорт и диети ги бях махнала 8 месеца след раждането.

# 7
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Първият път влязох във форма 8 месеца след раждането.Сега още не съм-,но продължавам да отслабвам.Надявам се до юни да ми останат 5 килограма,но аз лятото свалям без проблем.

# 8
  • Мнения: 1 417
1 седмица  Grinning

# 9
  • Мнения: 2 575

ах, тиии  Laughing Mr. Green
а аз вече повече от 2 години не успявам  Embarassed Embarassed Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 7 186
Аз си ги върнах доста бързо, вече съм си на предишните кг.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 271
За 9-10 месеца  Hug

# 12
  • Мнения: 524
Ами аз от бремеността имам да свалям 3 кг, но преди да забременея качих 25 кг за 1г и сега имам тях да свалям. През самата бременност качих 12 кг и толкова и свалих с раждането , но после започнах да кърмя и качих пак 3 . Та сега имам да свалям 28 кг Blush Twisted Evil. Embarassed Още кърмя и не мога да направя нищо по въпроса Confused За момента нищо не мърда. Глад си му е майката знам си...

# 13
  • Мнения: 6 155
25кг. за 1г.  Party

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
По време на бременността качих 8кг., а ме изписаха с 10кг. по-лека.

Общи условия

Активация на акаунт