МИОМА НА МАТКАТА ?!?!?!?!?!?!!?

  • 1 748
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 195
Здравейте мами  Simple Smile
Аз все още не съм мама (за съжаление и смятам скоро да коригирам нещата)
По скоро ви пише пораснало дете на една мила мама която е изпаднала в беда Cry
Проблема е че на майка ми и откриха миоми 3 колкото орехчета. След консултации с много лекари и казаха че най добрия вариянт за нея е да и изрежат направо матката, т.к и остава много време преди да влезе в менопауза  а и получава много остра анемия ...а когато е неразположена положението е катастрофално, нивото на хемоглобина и спада до 44 Sad
Препоръчали са и да се оперира в онкодиспансера в Дървеница.
Гадното е че по принцип аз съм от Бургас, а аз живея в Сф с приятеля ми и ми е много гузно че не съм била до нея да и помагам така че искам сега ако може всичко да е наред baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral. Моля ви кажете ми мнението ви за Националния онкодиспансер в Дървеница
Благодяра предварително!!!

Последна редакция: пт, 17 мар 2006, 15:57 от Mpulle

# 1
  • varna
  • Мнения: 404
тези три миоми за които говориш наи-вероятно са миоматозни възли,а размера "колкото орехчета "не е голям!по-притеснителното при майка ти е,че има много обилна менструация при която губи циркулационна кръв и и пада хемоглобина!При такива случаи наистина се препорачва да се оперира

# 2
  • Мнения: 1 195
Simple Smile мерси за отговора:) Ами днес вече я приемат в болницата и да   Praynig Praynigвсичко да е ОК Praynig

# 3
  • sofia
  • Мнения: 769
Бих препоръчала в  продължение на3-4 месеца да приема Алое-вера гел и да повтори изследванията - вероятния резултат е напълно да се възстанови без операция.

# 4
  • Мнения: 13 512
Какво е Алое вера гел и как се приема?

# 5
След оперативния период ще й трябва помощ и много почивка. Бъди по възможност край нея. Желая на майка ти бързо възтоновяванел

# 6
  • Мнения: 262
чак сега прочетох темата дано операцията е минала безпроблемно, пожелавам бързо възстановяване на майка ти

# 7
  • sofia
  • Мнения: 769
Алое вера гел е стабилизиран филтриран екстракт от Алое.
Приемът за имунитет е 3х1 с.л. преди храна. При тежки състояния - тумори, рак, след оперативен пероид - се пие с постепенно увеличаване на дозата до 4х60мл.

# 8
  • Мнения: 1 195
След оперативния период ще й трябва помощ и много почивка. Бъди по възможност край нея. Желая на майка ти бързо възтоновяванел
Блаогдаря ви момичета за подкрепата!
Операцията слава богу мина успешно, дори вече я изписаха и се прибра в къщи.
За мое голямо съжаление не мога да съм близо край нея и да я гледам. Слава Богу 4е брат ми и баща ми са си в къщи и я гледат:)
Останах с много добри впечатления от онкодиспансера. Сградате е след ремонт, много е чисто.  Всички са много внимателни, естествено като изписваха всяка жена си имаше и солидна почерпка, но да са живи и здрави пък пари се печелят.
Момичета казвам ви много се приетсних от всичко това и съм решила вече да ходя на 3 месеца на генеколог.

Общи условия

Активация на акаунт