Тема която ми се видя интересна

  • 996
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
В друг форум видях тема която ми се видя интересна.Много бих искала да разбера какво е ващето мнение по въпроса.
Копирам темата от там-дано не е нарушение на някое правило. Ето я:

"Отдавна искам да ви попитам,ако дадена кожа (по-точно на лицето) няма нужда от овлажняване,но все пак се използва хидратантен крем какво се получава.Защото всеки знае че ако има суха кожа неможе да използва крем за мазна защото ще изсъхне още повече и обратното.Но за хидратирането се създава впечатлението че колкото повече толкова по-добре.Както и когато казват да се пие много вода-колкото повече толкова по-добре а от излишъка организма ще се отърве.Лично аз смятам че и двете твърдения не са 100% верни.Вие как мислите и как се познава "прехидратираната" кожа."

Ами това е-кажете вие какво мислите

# 1
  • София
  • Мнения: 3 271
ЕЕЕ, ама като копираш - копирай и кой го е написал  Hug

Аз такова нещо като "ПРЕХИДРАТИРАНА " кожа не съм чувала newsm78 newsm78 newsm78

Ами това е-кажете вие какво мислите

И това не го разбирам - някой си е дал мнението - ти какво точно питаш???? newsm78 newsm78 newsm78

# 2
  • Мнения: 27 524
Едно е ясно - темата е за триене,ако започнем така да си копираме и питаме по 100 пъти всичко,което ни е заинтригувало...Една пусната тема е достатъчна!

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз лично не виждам причина да се използва крем, ако кожата ти изглежда добре.........А и зле да е пак бих използвала нещо натурално....Абе, изобщо не виждам смисъл в кремовете ако трябва да сме точни, според мен нищо не променят освен временния ефект, т.е. замаскират проблема...защото ако кожата ти е дехидратирана може би трябва да поемаш повече вода или нещо такова....

# 4
  • Мнения: 24
ЕЕЕ, ама като копираш - копирай и кой го е написал  Hug

Аз такова нещо като "ПРЕХИДРАТИРАНА " кожа не съм чувала newsm78 newsm78 newsm78

Ами това е-кажете вие какво мислите

И това не го разбирам - някой си е дал мнението - ти какво точно питаш???? newsm78 newsm78 newsm78
Ми може да не е удовлетворена от мненията дадени по темата в другия форум. Какво толкова странно има да попита и тук? Аз поне не си спомням този въпрос да е разискван.  Не мисля, че е необходимо в случая да се споменава автора на въпроса - не е някакъв компромат.

# 5
  • Мнения: X
Явно не се изказвам правилно.
Значи не исках да споменавам другия форум да не направя някаква форма на реклама а иначе ако искате да знаете тази тема е пусната днес във форума на дир.бг а я пуснах тук защото ме интересува вашето мнение-не искам да обиждам другия форум но този го възприемам като по-добър

# 6
  • Мнения: 643
Ами много искам да ти отговоря, но просто някак си немога да си представя, как една кожа може да се прехидратир.  newsm78

# 7
  • Мнения: 178
Всяка кожа има нужда от хидратиране.Най-важно е да избереш подходящия крем за типа кожа.

# 8
  • Мнения: 5 647
За пръв път чувам за прехидратирана кожа.  newsm78  Всяка кожа има нужда от хидратация, независимо от типа.

# 9
  • Мнения: 5 317
Всяка кожа има нужда от хидратиране.Най-важно е да избереш подходящия крем за типа кожа.

 newsm10

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
Едно е ясно - темата е за триене,ако започнем така да си копираме и питаме по 100 пъти всичко,което ни е заинтригувало...Една пусната тема е достатъчна!

 mods   

Скачай на търсачката,Анонимна, какви теми пускаш тука!!! Sick

Общи условия

Активация на акаунт