Моля ви за информация

  • 3 150
  • 15
  •   1
Отговори
Момичета, моля ви за помощ!!! Бременна съм 25 г.с., бебето ми трябва да бъде прегледано на 3D за да бъде окончателно отхвърлена поставената му диагноза. В моя град няма 3D и затова лекарите ми предложиха да отида до София. Дадоха ми телефоните на д - р Мазнейкова, д - р Виолета Димитрова, д - р Матков. Кой от тези доктори бихте ми препоръчали? Каква е цената на един преглед и точния адрес на Майчин дом?

# 1
Макар да има доста противоречиви мнения за Мазнейкова,аз 2 пъти ходих при нея и съм много доволна.Взема 70лева.От форума разбрах че в МЦ Фемина има много добри специалисти,които притова вземат около 50лева.Сигурна съм че много мами ще ти пишат .Майчин дом е на улица Здраве,малко след НДК,всеки ще те упъти.Стискам палци всичко да е наред.

# 2
  • Мнения: 599
Maйчин дом се намира на ул. Здраве 2. Не знам кого мога да препоръчам, познавам само Мазнейкова  newsm78 Нека мами, които са се преглеждали при останалите, да кажат!

# 3
  • Мнения: 228
И аз съм ходила при д-р Мазнейкова  и съм много доволна,а другите майки са ти написали адреса ,стискам палци всичко  да е наред.

# 4
  • София
  • Мнения: 558
Д-р Мазнейкова е известна като един от най-добрите лекари в тази област. Grinning

# 5
Благодаря ви момичета за информацията, която ми дадохте!!!

# 6
  • Мнения: 4 668
Аз ходих при д-р Румен Димитров във "Фемина " , тогава струваше 40 лв. Много съм доволна , обясни ми много неща и ми даде снимки . От опит знам , че много прехвалените лекари ... не винаги заслужават да е така !

# 7
  • Мнения: 7 640
иди при доц.Томова. Такива сериозни неща е редно да се гледат от педиатър специалист, а не от акушер-генеколог. Това не е какъв е полът и как изглежда личицето.
За тези неща- Мазнейкова, Димитрова и пр. според мен не са точният избор.

# 8
Извинявай,но кой педиатър е по добър във феталната морфология от тези специалисти,които това правят от години по цял ден?!

# 9
  • Мнения: 1 999
Аз ходих на фетална морфология при д-р Димитрова във Фемина. Тя работи и в МД. Много е добра и ти я препоръчвам! Прегледа струваше миналата година 40 лева, сега незнам. Това са координатите и във Фемина:
София, ул. Дунав 47,
тел. за записване: 983 30 20

# 10
  • Мнения: 190
бебето ми трябва да бъде прегледано на 3D за да бъде окончателно отхвърлена поставената му диагноза

Кажи каква е предварителната диагноза, за да мога да ти кажа къде точно да ходиш, защото за различните диагнози си има лекар, който знае какво точно да гледа.

# 11
  • Мнения: 7 640
Извинявай,но кой педиатър е по добър във феталната морфология от тези специалисти,които това правят от години по цял ден?!
доц.Томова- точно ТЯ прави това години наред по цял ден  Wink.
Гинеколозите ги интересуват други неща, фини детайли и подробности в морфологията на плода им убягват. Те се грижат за нормалното протичане на бременността и раждането, т.е. главно за здравето на майката.
Въпрос на избор, просто става дума за различна специалност.

Последна редакция: сб, 18 мар 2006, 13:07 от PolarFox

# 12
Остановиха, че стомахчетата в мозъчето на бебето са увеличени. Това са размерите BPD 61,OFD 76, HC 220, HP 17,5, TCD 27 mm, CM 8,2 mm. Тези размери са в 24 г.с. и 5 дни. Всички останали размери на бебето са нормални. Гинекологът ми изписа Standacilin 500 mg на 6 часа по 1 таблетка и ми предложи да ме прегледат на 3D.

# 13
  • Мнения: 190
Аз съм ходила при Мазнейкова и съм доволна.
Стискам палци всичко да е наред!!!

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Извинявай,но кой педиатър е по добър във феталната морфология от тези специалисти,които това правят от години по цял ден?!
доц.Томова- точно ТЯ прави това години наред по цял ден  Wink.
Гинеколозите ги интересуват други неща, фини детайли и подробности в морфологията на плода им убягват. Те се грижат за нормалното протичане на бременността и раждането, т.е. главно за здравето на майката.
Въпрос на избор, просто става дума за различна специалност.
Именно! Когато д-р Виолета Димитрова (тя наистина е много добра в проследяването на бременност) ме гледа при първата ми бременност, ми препоръча да отида при доц. Томова (и нея да похваля- страхотна е!).
А Майчин дом е след моргата на Медицинска академия (защо по дяволите има морга до родилния дом?!)

Общи условия

Активация на акаунт